Доступність, універсальність, надійність: які переваги мають натяжні стелі

25 Вересня 2020

Натяжні стелі сьогодні користуються великою популярністю завдяки простоті монтажу, практичності, доступній ціні та багатьом іншим факторам. Більшість людей вже усвідомили основні переваги натяжних стель, однак, попри це, досить часто можна почути питання, які цікавлять багатьох: скільки коштує натяжна стеля в Луцьку, чи підійдуть натяжні стелі для маленьких квартир, в яких кімнатах можна робити монтаж натяжних стель та чи вигідно їх встановлювати?

Луцька компанія з встановлення натяжних стель ArtVision дала відповідь на всі ці запитання. Отож, почнемо з переваг. Окрім вже озвучених, натяжні стелі мають й інші плюси:

• простота монтажу (для встановлення навіть найскладніших конструкцій знадобиться не більше декількох годин);
• великий вибір кольорів, відтінків та конструкцій натяжних стель у помешканні дозволяє втілити будь-який задум дизайнера;
• надійність та практичність конструкції полягає не лише в простоті використання та догляду, але й в безпеці під час затоплення – стеля тримає воду до усунення причин аварії майстрами.

Яка ціна натяжних стель?

Досить часто можна почути це запитання, і найправильнішою відповіддю на нього буде – доступна. Сьогодні натяжні стелі по праву можна вважати одними з найменш витратних способів оздоблення стелі, при цьому експлуатаційні характеристики натяжних конструкцій – одні з найкращих.

У яких кімнатах можна виконувати монтаж натяжних стель?

Практика показує, що натяжні стелі підійдуть для монтажу в будь-якій кімнаті, включаючи кухню та ванну. Завдяки вологостійкості натяжних стель їх можна встановлювати навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. Саме тому вони є універсальним способом для опорядження стелі.

Чи зменшує натяжна стеля висоту кімнати?

Уся конструкція монтується на відстані 3 см від стелі, що, своєю чергою, не впливає на висоту приміщення. Окрім того, глянцеві натяжні стелі завдяки дзеркальному відображенню візуально збільшують розміри кімнати.

Коли в процесі ремонту встановлювати натяжні стелі?

Монтаж натяжних стель можна здійснювати на будь-якому етапі ремонтних робіт, включно з завершальними та оздоблювальними роботами. Завдяки швидкості на акуратності монтажу, під час цього процесу немає ні бруду, ні пилу, а тому встановлення натяжних стель ніяк не завадить під час загального ремонту.

Який термін експлуатації натяжних стель?

Як правило, термін експлуатації натяжних стель необмежений, на тривалість використання можуть впливати лише механічні пошкодження.

Багаторічний досвід та професійна команда дають можливість компанії ArtVision втілювати найсміливіші рішення з найкращими практичними показниками. Для отримання безкоштовної консультації звертайтесь за телефоном: +380 95 012 39 28.
________
м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 47
[email protected]
http://www.artvision.in.ua/
https://www.facebook.com/artvisionsteli
https://www.instagram.com/artvision.in.ua/

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter