Доступні розваги для дітей в РЦ «Промінь»

13 Січня 2020

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на другому поверсі РЦ «Промінь», пропонує широкий спектр розваг для дітей різного віку. Цей простір якнайкраще організований для сімейного відпочинку, адже усі зони обладнані максимально зручно як для дітей, так і для дорослих. Для прикладу, у дитячому кафе «Чорничне» є спеціальні монітори, на яких зручно спостерігати за перебуванням дітей у розважальних зонах. Саме це робить відпочинок у комплексі ще й безпечним.

Дитячі ігрові зони розважального комплексу «Смугастий носоріг» обладнані сучасними батутними системами, гірками та сухими басейнами.
Улюблена зона малюків від 0 до 6 років оснащена м'якими модулями та умовно поділена на зону ігрових тематичних будиночків та батутну зону з сухим басейном. Усі будиночки наповнені різноманітними іграшками за тематикою та направлені на розвиток діток.

Додатково в межах зони крихіток можна замовити послуги няні погодинно, яка певний період подбає про вашу дитину в індивідуальному порядку.

Для старших гостей віком від 5 років в комплексі працює дворівневий лабіринт, в межах якого є два батути, гірки в сухий басейн та смуга перешкод.
Обидві зони щомісячно проходять техогляд та є безпечними для відвідування.

Ігрові зони працюють за такими тарифами:

• 30 хв – 70 грн/80 грн

• 1 год -– 100 грн/110 грн

• безліміт – 120 грн/130 грн

• об’єднаний безліміт (зона для крихіток та великий лабіринт) – 170 грн.

Окрім ігрових зон в комплексі працюють дитячі ігрові апарати та автомати-симулятори, вартість яких – від 6 грн за гру. Частина автоматів – з виграшем спеціальних тікетів, які можна обмінювати на круті призи або сертифікати на додаткові послуги.

Усі ігрові зони працюють в режимі роботи комплексу: щодня з 10:00 до 22:00 без перерви на обід. Графік роботи в передсвятковий період та у святкові дні може змінюватись.

Про умови перебування та тарифи можна дізнатись на сайті комплексу або за телефоном: +380 (66) 755 07 57.

Адреса ДРЦ «Смугастий носоріг»: просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», другий поверх.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter