«Для реалізації проєкту потрібні чималі кошти»: волиняни просять створити осередок для молоді

19 Вересня 2020

«Якщо у місті немає скейт-парку, то місто і є скейт-парк» – впевнені юні активісти з Володимир-Волинського. Про необхідність створення у місті осередку, де б молодь могла активно проводити час, говорять вже давно. Щоправда, до сьогоднішнього дня далі розмов діло не зайшло. Тому юні активні мешканці міста вирішили взяти ситуацію у свої руки.

Представники Громадської Організації «44700» Олександр Чишій, Максим Антонюк та Валентин Любежанін розповіли про своє захоплення прогресивними видами спорту (катання на скейтбордах, ВМХ-ах та роликах) та яким чином їм вдається вдосконалювати свої вміння.

Власне, тяга до постійного розвитку та розуміння, що на саморобних спорудах високої майстерності не досягнути, змотивували хлопців звернутись до міської влади з проханням посприяти створенню скейт-парку у Володимирі-Волинському. Юнаки ґрунтовно підготувались до зустрічі: зібрали підписи на підтримку, створили презентацію проєкту, провели попередні обрахунки.

Перші результати своєї діяльності хлопці отримали дуже швидко: підтримка місцевої влади, попереднє визначення місця будівництва (Брусилівський парк на вулиці Січових Стрільців), реєстрація хлопцями громадської організації. Сподіваються, що й надалі справа просуватиметься у хорошому темпі і вже незабаром молодь міста зможе «обкатати» новий скейт-майданчик.

Для реалізації проєкту потрібні чималі кошти. Якщо хлопці знайдуть основну частину коштів, залучать спонсорів для будівництва, то, за їхніми словами, міська влада готова виділити частину коштів з бюджету.

«Ми амбітні хлопці, які прагнуть зробити Володимир-Волинський привабливим для молоді містом!

Нашою ціллю є реалізація побудови бетонного скейт-парку з подальшим проведенням турнірів, показів, змагань!», – додають волиняни.

Ініціативна молодь просить мешканців про підтримку їхнього проєкту. Для того, аби зв’язатись з представниками групи, бажаючих допомогти просять писати на поштову скриньку [email protected].

5

Читати ще

Коментарі

Андрiй

:) :)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter