Дивують професіоналізмом: у Луцьку працює евакуйована із Донеччини фотостудія

09 Січня 2023

Понад чотири місяці у Луцьку працює особлива фотостудія. Сім’ї Павла та Юлії Ланкіних дивом вдалося евакуювати обладнання та реквізит із Дружківки на Донеччині та почати нову сторінку власного бізнесу в серці Волині.

Lankin Studio працює на Рівненській, 76а із серпня та виконує практично будь-які творчі забаганки волинян. Тут надають найрізноманітніші види фото- та відеозйомки. Більше про роботу студії у нових умовах розповів відеограф Павло Ланкін.

Зізнається, що на Волині – значна конкуренція щодо фото- та відеозйомки, натомість у Дружківці їх фотостудія була без перебільшення найкращою. Тож подружжя сподівається й у Луцьку швидко зайняти щабель найфаховіших професіоналів у сфері фото та відео.


Для цього мають усе необхідне: багаторічний досвід, сучасне світлове обладнання, найкращу апаратуру для запису фото, відео та звуку. А ще у Луцьк вдалося перевезти велику частину реквізиту та речей для облаштування інтер’єру. Це і класичні фотофони, і меблі, і вишукані дитячі сукні.

Нині у фотостудії є три тематичні новорічно-різдвяні фотозони. Тут знімають портрети та роблять сімейні світлини. Завдяки затишному та різноманітному інтер’єру кожна родина на фото – особлива, адже має змогу вибрати те, що найближче до душі.


До слова, фотостудію здають й в оренду. Можна використовувати як окремі фотозони чи елементи, так і усю студію. Наприклад, нещодавно тут знімали музичний кліп на роботу однієї відомої виконавиці. Простір дозволяє фантазувати та використовувати по-максимуму технічні можливості апаратури.

Окрім того, подружжя Павла та Юлії залюбки працюють на виїзді. Вони надають послуги фото- та відеозйомки різноманітних особистих свят. Як от весілля, ювілеї, хрестини, дівич-вечори. Можна замовити фото і відео або ж щось окремо. Приємно тішать індивідуальний підхід та доступні ціни.
Окремий напрямок роботи – бізнес-зйомка. Подружжя професійно працює з найрізноманітнішими підприємствами з різних галузей. Роблять неперевершену предметну зйомку товарів для інтернет-магазинів.

Також Юлія та Павло мають хороший досвід у фуд-зйомці. Чимало сторінок меню закладів харчування розпалюють апетит гостей завдяки вдалим світлинам та обробці Ланкіних.

Окрім того, вправно працюють з бізнес-портретами, доцільно підкресливши певні риси обличчя керівників та персоналу.Значно розширює можливості фотостудії сучасне мобільне обладнання, на яке гроші збирали не один рік. Завдяки автономному світлу та потужним акумуляторам Юлія та Павло можуть організувати міністудію практично будь-де. Чи то дитячий садочок, чи підприємство, чи парк або ж автосалон.

Юлія майстерно працює з дітьми. Окрім фото, вона займається формування та виготовленням випускних альбомів для дитсадків та шкіл, використовуючи придбані оригінальні дизайнерські макети. Також можна замовити й весільну фотокнигу. Знімає Юлія й немовлят.

У студії подружжя можна записувати й відеоблоги, звернення або ж привітання, адже тут є телесуфлер. Однак для цього потрібно завчасно підготувати текст, який треба буде виголосити у кадрі.

Для особливих замовлень використовують й диммашину. З її допомогою вдається створити особливу романтичну атмосферу першого весільного танцю або ж створити містику для образів на Хеловін.

Павло та Юлія Ланкіни відкриті до нових замовлень та продуктивної співпраці. Зв’язатися зі студією можна через фейсбук, інстаграм або ж за телефоном 097 044 9007.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter