«Дякуємо за підтримку, ніжність, любов»: відома лучанка розповіла про пологи. ФОТО

10 Жовтня 2021

Теле- та радіоведуча Світлана Рижук, яка нещодавно стала мамою, розповіла про пологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВІДОМОГО ЛУЦЬКОГО МУЗИКАНТА НАРОДИЛАСЯ ДОНЬКА

На своїй інстаграм-сторінці лучанка подякувала лікарям та друзям за підтримку:

«Нарешті пост про пологи в @maternityhospital_5.

За багаточисельними проханнями, і щоб кожному не розповідати свою особливу історію появи донечки на світ: ось!

Це буде надзвичайна подяка професійним лікарям і теплій атмосфері пологового. А ще дякую моїй подрузі з теплого Кіпру за підтримку і поради в цей прекрасний і непростий період – Олені Ендрюз Скалодіз – тисяча сердець.

Але найголовніше – це @doctor_liashko – лікар-акушер-гінеколог-доула-людина -подруга – ангел, яка філігранно приймала пологи!!! Це дійсно людина талановита, яка на своєму правильному місці у житті. І те, яким був наш з нею шлях знаємо лише ми! Дякую величезне за відданість своїй справі! Бажаю успіхів та колосального подальшого розвитку! У Вас велике майбутнє! Любимо і обіймаємо! І ще раз дякуємо за підтримку, ніжність, любов, професіоналізм, витримку, філігранність та тонкість роботи! Тисяча сердець!!!

І знаєте, що важливе я зрозуміла в цей пологовий період – яка риса повинна переважати в лікарях, щоб майбутнім матусям було добре, комфортно знаходитися в пологових відділеннях – це справжня уважність та ніжність лікарів, справжнє покликання справі та справжня любов до жінок! Все інше другорядне. Яка палата, який ремонт, які умови чи харчування – це все другорядне. Головне – це лікар з яким ви будете на одній хвилі! Тому тим хто готується стати батьками раджу – знайти своїх близьких по духу лікарів, тоді весь процес буде не стресовим, а найприємнішим у світі!

Тепер нас, як уже 3 тд - троє у сім’ї! І це фантастика!».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter