«Десь 160 тисяч»: відомий шеф-кухар зізнався, скільки витрачає на місяць

14 Серпня 2023

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко, зізнався, що на місяць витрачає 160 тисяч гривень.

Про це він пояснив в інтерв'ю «РБК», передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄВГЕН КЛОПОТЕНКО ВПЕРШЕ РОЗПОВІВ ПРО СВОЮ ДІВЧИНУ

«Квартиру я орендую, – 20 тисяч грн. Я собі взяв водія, щоб робити більше роботи, щоб заробляти більше грошей. Водій коштує ще 30 тисяч грн. У мене ще є помічниця-асистентка, яка робить все для того, щоб я міг більше робити. Це ще 30-40 тис. грн. Треба допомагати батькам, там ще 20 тис. Це 110 тис. А ще треба щось їсти, це тисяч 20. Це 130 тис. Одяг якийсь купувати, ще бензин. Ще квитки, до Львова треба їздити. Це десь 160 тис. грн», – сказав Клопотенко.


Однак, за словами шеф-кухаря, він вкладає гроші так, щоб потім мати змогу більше заробляти:

«Я інвестую. Я беру гроші, я їх віддаю людям, щоб люди заробляли, робили мою роботу. Я шляхом цього можу більше робити речей і більше потім заробляти. Мені треба 150 тис. доларів, щоб написати програму для генератора меню. Де мені ці гроші взяти? І щоб я міг усвідомити, де мені їх взяти, мені треба витрачати багато грошей, для того, щоб я міг розуміти, де мені взяти гроші для країни», – зазначив кухар.

Також Клопотенко припустив, що він навіть міг би й безкоштовно прожити:

«Але якщо для мого життя... Я до 28 років мешкав з батьками, заробляв 6 тис. грн і мені було норм. Їздив на "Жигулях." Нічого в мене, якщо чесно не змінилося. Для когось звучить, що я багато витрачаю, що можна інакше. Зазвичай це питання люди неправильно сприймають. Євгену треба, щоб прожити 160 тис. грн. Мені треба, щоб прожити 10 тис. грн. Я, в принципі, можу спробувати й безкоштовно жити. У мене є ресторани, я там можу їсти, одягу мені вистачить ще на два роки», – сказав Клопотенко.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter