В Луцьку триває набір у модельну школу «Grace Model House»

06 Вересня 2019

Текст: Інна МАРХЕВКА

Шкільний сезон розпочато! І якщо у школу дітей іноді доводиться відправляти силоміць, то позашкілля може бути цікавим та, передусім, всебічно розвиваючим.

Сьогодні ми поспілкувалися з представницями школи моделей та естетичного виховання «Grace Model House» – засновницею закладу Анною Тріль та директоркою Оленою Соломонюк. Цей день – особливий для всієї команди модельної школи, адже сьогодні «Grace Model House» відкриває свої двері для нових учнів.

– У більшості волинян ранок сьогодні розпочався із квіткової лавки та шкільної лінійки. З якими думками та емоціями прокинулися ви?

Анна: Цей ранок дійсно можна назвати прекрасним, адже сьогодні ми прокинулися з усмішкою і легким хвилюванням перед зустріччю з нашими новими учнями. Сьогодні ми розпочинаємо навчальний сезон 2019-2020 років з «відкритих дверей», аби кожен охочий міг завтати на познайомитися з нашою школою.

Олена: Вважаю, що батькам треба дбати не лише про шкільне навчання дитини, але і про її хобі. Сьогодні дбайливі мами і тати зможуть підібрати найкращі гуртки для своїх дітей, тому ми запрошуємо всіх на День відкритих дверей, який триватиме з 13:00 до 17:00 на вул. Лесі Українки, 52.

– Тобто, у «Grace Model House» вчать бути не тільки моделями?

Анна: Наша школа універсальна: окрім курсу «Я-модель», є ще шість напрямків, які допомагають дітям та підліткам розкритися. Наше головне завдання – виховати яскравих, впевнених у собі та успішних особистостей, саме тому усі заняття, які проводять наші вчителі (а з ними ви можете ознайомитися на нашому сайті) є необхідними в житті, починаючи від вміння презентувати себе до елементарних знань про гарні манери та догляд за собою. Окрім цього, наші учні мають не тільки можливість отримувати теоретичні знання, а й крутий майданчик для практики. Лише за останній навчальний рік вихованці школи підкорили сцени Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» (м.Київ), Міжнародного фестивалю-конкурсу «Буковель-фест», «Ukrainian Fashion Kids-Festival» (м.Київ), подіум LFW, площадки фестивалів Lutsk Food Fest, Фестиваль повітряних куль, Великдень у Луцьку, Коляда з Тетяною Ціхоцькою, заходи до Дня міста та Дня захисту дітей. Також вони виступали на розігріві перед концертом гурту «Время и Стекло».

Олена: Цей список ми можемо продовжувати й продовжувати. Наприклад, наші учні яскраво презентували себе на конкурсі краси «Міні міс Волинь» та «Міні міс Весна», що відбувалися у Луцьку. Минулого року ми стали офіційними представниками «Міні Міс Україна» у Волинській області, а отже юні красуні та красені після турів у нашому місті тепер мають можливість брати участь у всеукраїнському конкурсі краси, а у перспективі презентувати себе на міжнародній арені.

– Ваша робота потребує повної віддачі дітям. Вам легко вдається їх зацікавити?

Анна: Повірте, кожна дитина – унікальна, і підхід до неї потрібно знаходити індивідуальний. Тому часто правильний напрямок для дітей батькам допомагає обрати Олена, адже вона дипломований психолог із багаторічним досвідом. Більше того, кожен із наших викладачів намагається бути не тільки цікавим вчителем, але і другом для дитини, аби вона могла довіритися їм і не розчаруватися. Мені здається, що тільки такий варіант стосунків допомагає нашим учням ставати дійсно успішними у своєму напрямку. Наші актори демонструють круті постановки, які щоразу зривають гучні оплески, журналісти знімають сюжети та пишуть статті з власним стилем, який відпрацьовують на заняттях, наші театри мод щороку привозять переможні кубки з всеукраїнських та міжнародних змагань, а моделі, наприклад, як Дана Зубашенко, складають контракти з відомими світовими дизайнерами та потрапляють на сторінки «Vogue» .

– А як вашим учням вдається поєднувати навчання у школі та заняття у вас?

Олена: Якщо звичайна школа диктує свої вимоги та правила, то ми стараємося насамперед прислухатися до наших учнів. Ми підбираємо їм зручний час для занять, а наша локація знаходиться у центрі міста, тому зручна для багатьох. Але найголовніше – правильний напрямок навчання, адже він має бути цікавим. Лише тоді дитина на заняттях буде отримувати максимальне задоволення.

Анна: А ще ми піклуємося про оточення учнів, саме тому формуємо зручні вікові групи. У дружньому колі однолітків вони активізуються і краще сприймають матеріал.

– Що б ви порадили батькам, які обирають, чим наповнити позашкільне життя своїх дітей?

Анна: По-перше, прислухатися до вподобань та інтересів своєї дитини, а не втілювати власні мрії. Якщо ви в дитинстві хотіли танцювати, але не мали змоги, це не означає, що потрібно перекидати свої нездійснені бажання на діток. Вони хочуть бути почутими, тому розмовляйте, шукайте та пробуйте все, що їх цікавить. І повірте, вони будуть вам вдячні за це!

Олена: Ми ж завжди готові допомогти знайти ідеальний для варіант. Тому з нетерпінням чекатимемо зустрічі із нашими новими учнями, аби разом підкорювати нові вершини.

За деталями звертайтесь за тел. 097 273 99 29 та 050 556 46 012

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter