«Зірка сцени»: Lutsk City Creative Camp запрошує дітей на цікаве дозвілля

29 Червня 2021

Професіоналки своєї справи Тетяна Ярошик (Spivanochka Show), Ольга Лактіонова (Showbox) та Анна Тріль (Grace Model House) об'єдналися, аби давати дітям більше. у Луцьку 5 липня стартує міський денний табір «Зірка сцени». За однією адресою – вул. Лесі Українки, 52 – діти навчатимуться танцям, співам, моделінгу та іноземним мовам.

Перша зміна Lutsk City Creative Camp триватиме з 5 по 16 липня, друга – з 19 по 30 липня.

Заняття влаштовуватимуть у будні з 10:00 до 13:00.

Набір у групи вже розпочали! Вік дітей – 4-6, 7-10, 11-16 років.

«Заняття відбуватимуться у невеликих групах з дотриманням усіх карантинних вимог! 30 незабутніх годин у команді професіоналів!», – запевнили організатори й додали, що тісно співпрацюють з місцевим телебаченням і готують нові цікаві проєкти для дітей.

Телефон для запису: 0972739929. Вартість – 1800 грн.

Про особливості табору – з перших вуст:

– Розкажіть про напрями своєї діяльності, її особливості та переваги.

Ольга Лактіонова: За даними досліджень кожна дитина повинна хоча б одну годину кожного дня займатись улюбленим видом мистецтва, адже це дає можливість самопізнання та самовираження. А про користь фізичного навантаження знають усі! В танцювальному мистецтві ідеально поєднуються ці два фактори. Заняття у танцювальній студії – ідеальне хобі для будь-якого віку. До того ж це весело!

Тетяна Ярошик: Голос – унікальний інструмент кожної людини. У студії Spivanochka Show ми допомагаємо розкрити барви кожного.

Анна Тріль: Гарна хода не дається від народження, це навичка, над якою потрібно працювати. Вміння позувати – також мистецтво, яке можна опанувати. Навчання у школі моделей Grace Model House всебічно розвиває як дівчат, так і хлопців. Наші вихованці виступають на сценах всеукраїнських та міжнародних конкурсів краси і талантів, де неодноразово здобували перемогу! Також вони постійно дефілюють на Lutsk Fashion Weekend та Lutsk Fashion Weekend Kids.

– З якого віку можна займатись у ваших студіях?

Анна Тріль: Наймолодшим – по чотири роки. Є дітки, які вже в такому маленькому віці сприймають навчальну інформацію, повторюють та імпровізують. Викладач оцінює готовність дитини, і після безкоштовного пробного заняття дає свої рекомендації. Інколи варто почекати й почати заняття трішки пізніше. А наші старші вихованці вже крокують подіумами Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week та Paris Fashion Week. Дехто вже має контракти з міжнародними модельними агентствами.

Також зараз ми активно допомагаємо жінкам розкривати свою жіночність у проєкті «Краса без меж». Жінки 25+ і навіть 50+ після курсу навчання сміливо дефілюють подіумом Lutsk Fashion Weekend, демонструючи одяг від українських дизайнерів, та вміють гарно виходити на фото, підкреслюючи свої найкращі сторони.

Тетяна Ярошик: Щодо верхньої межі, то, хай би як це банально не звучало, починати ніколи не пізно.

– Існує багато різновидів танцю, розкажіть про ті напрямки, якими можна займатись у студії Showbox?

Ольга Лактіонова: Showbox – це студія сучасних танцювальних напрямків. Люблю танець в усіх його проявах, але сучасний, найменш стандартизований напрямок, мені особисто найближчий. При створенні постановок можна сміливо змішувати різні стилі і відображати музику в рухах. Є, щоправда, група, яка вивчає переважно хіп-хоп, з липня розпочинаємо набір у групу брейк-дансу, найменші дітки – це ритміка та основи хореографії, але основний напрямок, за яким навчається переважна кількість груп, – це некласичні сучасні стилі під трендову музику – те, що найближче дітям!

– Багато дівчат мріють про те, щоб стати моделлю, але є багато стереотипів, які заважають зробити перший крок…

Анна Тріль: Різні стереотипи ми розвіюємо на наших сторінках у соцмережах.

Перший міф – зріст має значення. Насправді є відомі моделі, зріст яких – 160-167 см.

Другий – у модельне агентство беруть лише худих. Це не так – нині моделі поділяються на дві категорії: стандартні (параметри 90-60-90 або наближені до них) та Plus Size (120-90-120 або наближені до них). Та це все відноситься до дівчат віком 16+. Діти та підлітки ще формуються, і буквально за літо їхні параметри можуть кардинально змінитися. Саме тому я рекомендую прийти у літній табір, де ми навчимо правильно харчуватися та слідкувати за своєю фігурою без особливих дієт.

Третій – всі моделі дуже гарні. Звичайно, ми вчимо наших вихованців, що кожна людина красива. Але водночас поняття «краса» у житті та модельному світі дуже різні. Це поняття потрібно розуміти і вміти користуватися своїми перевагами. Світ моди диктує свої правила. Модель – це основа, чистий лист паперу, на якому дизайнер, стиліст творить свій неповторний образ. Модель повинна бути нейтральною. А виразне обличчя може не дати можливості створити інший образ. Занадто висока дівчина може виглядати дивно в житті, але розкішно на подіумі. Та часто бувають і збіги різної краси, коли дівчина виглядає красиво як в житті, так і в моделінгу.

– А що особливого можете запропонувати хлопцям?

Анна Тріль: Наші вихованці беруть участь у фотосесіях та відеозйомках для реклами одягу та аксесуарів, показах мод на Lutsk Fashion Weekend та у складі театру мод Grace Model House, подорожують Україною на різні виступи. Неодноразово обличчя наших учнів прикрашали обкладинки не лише місцевих глянців.

Ольга Лактіонова: Є дуже багато хлопців, які люблять і вміють танцювати. Хлопці на сцені – це завжди вау-ефект! Всі танцювальні тренування супроводжуються так званою «підкачкою», що, звичайно, має свій вплив! А якщо говорити конкретно, то запрошуємо хлопців в «only boys хіп-хоп групу» – понеділок, середа, п'ятниця на 18:30, – а також «break dance групу» – вівторок та четвер на 13:00.

– Знаю, що ви маєте не тільки особисті, але і спільні проєкти. Розкажіть про це детальніше.

Ольга Лактіонова: Саме дитячий вік – ідеальний час для формування навичок та здобуття знань, завдяки яким дитина стає яскравою та неординарною особистістю. Сцена та подіум підходять для тих, хто від природи артист – це просто рідна стихія для таких дітей. Але вона підходить і тим, хто від природи більш стриманий, малоемоційний, можливо навіть сором’язливий. Напрямки, в яких ми працюємо, водночас і схожі, але і різняться та доповнюють один одного.

Анна Тріль: Основою для об’єднання зусиль стало те, що ми знаходимося за однією адресою у місті Луцьку. Для батьків і дітей дуже зручно, коли не потрібно їздити з одного кінця міста в інший для різних позашкільних занять. Ця тенденція – максимально ефективне використання часу – актуальна для всіх. Це практична сторона проєкту.

Тетяна Ярошик: Для тих, хто хоче успіху на сцені та у житті, важливе вміння подати себе, позувати на камеру, чути музику та відчувати ритм, володіти своїм тілом, обличчям та голосом. Цьому можна вчитися! Немає меж досконалості – можна вчитися та вдосконалюватися протягом усього життя! А влітку, коли немає шкільних уроків, можна присвятити більше часу додатковій освіті. З усіх цих чинників, а також нашого особистісного взаєморозуміння як керівників, склався ідеальний пазл – Lutsk City Creative Camp.

Ольга Лактіонова: Діти різного віку мають різне сприйняття матеріалу, тому ми розподілили їх по групах. Але у всіх заняття розпочинаються о 10:00 та закінчуються о 13:00. Всього програма має 30 навчальних годин. Часто чую від батьків: «дитина нічого не хоче», «сидить тільки в телефоні». Для таких дітей наша табірна програма може стати відкриттям!

Навчання у таборі дасть можливість зрозуміти, куди далі рухатись у розвитку, що найбільше до душі та дає бажані результати. Можливо після табору дитина вирішить продовжити навчання у нас протягом року, можливо, шукатиме себе в інших видах мистецтва чи спорту. Однозначно, цей час не буде витрачений дарма!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter