Чому Перший кінозал РЦ «Промінь» має кілька назв, і чим він такий особливий. ФОТО

08 Червня 2019

Перший, найбільший – прем’єрний кінозал, а також концерт-хол та просто івент-хол.

Чому зал у РЦ «Промінь» має кілька назв?

Кінозал, в першу чергу, є прем’єрним залом кінотеатру Multiplex. Тут показують найочікуваніші прем’єри та касові фільми, подивитись які бажає чимало глядачів.

По-друге, цей зал також є концерт-холом, де на постійній основі відбуваються концерти українських і навіть деяких закордонних зірок. Ті, хто вже побував у цьому залі на концерті знає, що місця для танців цілком достатньо, адже сидіння стільця піднімається і перед тобою – 80 на 70 сантиметрів простору.

А по-третє, великий зал ще називають просто івент-холом, бо тут проводять масштабні бізнес-тренінги та майстер-класи.

За весь період роботи РЦ «Промінь» у цьому залі вже виступили такі найвідоміші зірки, як: Сергій Бабкін, Pianoбой, Dan Balan, Jamala, Morandi, Tayanna, Alyosha, Роман Скорпіон, Асія Ахат, Арсен Мірзоян та інші. З крутих гуртів: The HARDKISS, Бумбокс, ТІК, Один в каное, Vivienne Mort, Kozak System тощо.

А ще – виступи «Ліги Сміху», «Кварталу 95», звісно ж з Володимиром Зеленським, «Вар’яти шоу» з Сергієм Притулою, «Дизель шоу», «Мамахохотала», «Замок Любарта», оркестру «Lords of the Sound» та інших.

Разом з тим, в залі проходять майстер-класи, лекції, бізнес-семінари. Тут виступали Маша Єфросініна і Дмитро Комаров, відбувалися тренінги і презентації.

Ближчим часом у Першому залі РЦ «Промінь» очікується виступ «Жіночого кварталу», майстер-клас від Ольги Фреймут та концерт Сергія Міхалка з гуртом «Ляпіс 98».

Квитки можна придбати за посиланням.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter