Чи хоче Богдан Шиба знову стати мером. ВІДЕО

13 Лютого 2022

Колишній міський голова Луцька Богдан Шиба розповів, чи має досі в планах очолити місто вдруге. У програмі «По дорозі» на 12 каналі він зізнався, що буде знову балотуватися на цю посаду. лютого.

«Якщо мені Господь дасть ще жити, то я до останнього подиху буду займатися політичною діяльністю і, звичайно, буду балотуватися, як тільки будуть вибори», – зазначив ексмер.

«Я поважаю молодих людей, молоді політичні сили, які з’являються, але поки не бачу бажання і вміння використовувати досвід того, що вже було, досвід тих людей, які конструктивно працювали і працюють, тому це не може дати абсолютно позитивного результату», – сказав Богдан Шиба.

Читай також: БОГДАН ШИБА: «ЯКУ КАШУ СОБІ ЗВАРИШ, ТАКУ Й БУДЕШ ВСЕ ЖИТТЯ ЇСТИ»

Він вважає своєю перевагою те, що добре знає місто і людей.

«Я і зараз не лінуюся вивчати людей. Я є головою наглядової ради молодіжного центру Волині, куди приходить дуже багато молодих людей, і багатьом вдається допомогти, дати поштовх, щоб вони розвивали свої вміння і таланти. Тобто я знаю, як використовувати досвід і дорослих, і молодих, знаю людей, знаю, як їх організувати для того, щоб відразу була ефективна цілеспрямована робота», – додав колишній міський голова.

Як відомо, Богдан Шиба працював Луцьким міським головою із квітня 2006 року по листопад 2010-го. Двічі програв вибори мера Луцька: у 2010 і 2020 роках.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter