Червона доріжка, танці та розкішне вбрання: у Луцьку відбувся королівський бал. ФОТО

23 Листопада 2019

Текст: Анна ПАНЧЕНКО

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

«Осінній бал» – особливе дійство для особливих людей. У луцькому ТРЦ «Адреналін Сіті» 22 листопада відбувся справжній королівський бал за участі дітей та молоді з інвалідністю. Чиновники, медійники, депутати та громадські активісти – на святі зібралися ті, кому небайдужа доля незвичайних людей Волині.

Цьогоріч на танцювальний майданчик вийшло 137 людей з інвалідністю, а саме – члени громадських організацій: «Сильні діти», «Повір у себе», «Янголята», «Кольорова капустинка», «Джерело життя», спілка батьків дітей із синдромом Дауна, а також вихованці Луцького навчально-реабілітаційного центр, «Агапе», «Інклюзивної студії», «Кольорів веселки», Асоціації осіб із інвалідністю «Добродія в дії» та інших.

Учасники дійства зізнаються, що найприємніше – відчути себе побаченими та прийнятими, оскільки для всіх, хто брав участь у заході, спеціально підготували особливе вбрання та зробили по-королівському розкішні зачіски. Діти майстерно кружляли у вальсі, танго та менуеті.

Коорданаторкою балу виступила Галина Цимбал-Ковбаса. Ведучими дійства були «король Данило» та «королева Анна».

На гостей свята також чекали дві розкішні фотозони, червона доріжка та сюрприз – танцювальний майстер-клас від відомого волинського хореографа Олександра Кашевського.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter