«Через ліжко»: у Луцьку зніматимуть пікантне і відверте ютуб-шоу. ФОТО, ВІДЕО

09 Вересня 2020

«Тепер все буде через ліжко», – такими словами Влад Зінкевич, ведучий та автор західноукраїнського інтернет-шоу «Через Ліжко», повідомив про початок зйомок нового проєкту.

Формат шоу передбачає відсутність сценарію, заборонених тем та лише один дубль. Знімальна команда змінює місце проживання і оселяється у заміському будинку «ScandiDim», де ведучий у піжамі зустрічатиме гостей у своєму тимчасовому ліжку.

«Випробування ліжком» пройдуть відомі люди Волині, Рівненщини та Львівщини, серед яких виконавці, інстаграм-блогери, бізнесмени, ресторатори та лідери думок. На гостей чекатимуть прямі відверті запитання та інтерактивні челенджі, результат яких нікому невідомий наперед.

«Ця ідея виношувалася не один місяць. Але ми таки розпочали уже перші зйомки. У мене вже існує певний сформований образ як ведучого, телевізійного продюсера на Волині, саме тому я разом з гостями кожного випуску показуватимемо і своє альтер его. Це буде інтелігентна провокація. Цей проєкт про щирість, гумор, справжність та сміливість. За результатами перших зйомок уже можу сказати, що ви побачите ніби давно знайомих вам публічних людей зовсім по-іншому. Ви побачите і почуєте їх справжніми», – розповів Влад Зінкевич.

Хто саме стане героєм кожного епізоду, автори тримають у секреті, але протягом кожного тижня перед виходом нового випуску обіцяють «підігрівати» аудиторію натяками та підказками. Прем’єра шоу запланована на 18 вересня, 20:00, на ютюб-каналі проєкту, надалі нові випуски публікуватимуться щоп’ятниці. Те, що залишатиметься за кадром, глядачі зможуть побачити на сторінках у фейсбуці, тік ток та інстаграмі.

Менеджерка та режисерка проєкту Вікторія Поліщук каже, що відразу приєдналася до проєкту, бо це абсолютно новий формат не лише для Волині.

«Наш контент стане свіжим ковтком для волинського глядача у п'ятничний вечір. Разом з операторами створюю максимально невимушену атмосферу у кадрі, бо саме таким має бути настрій двох людей у ліжку», – зазначила Вікторія.

Фото: Сергій Матвійчук

Фото: Сергій Матвійчук

6

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter