Успішно!

«Час – це мозок»: Луцька міська клінічна лікарня – одна з найкращих в країні

Оперативні втручання, які проводять у Луцькій міській клінічній лікарні, аби врятувати інсультних хворих, є одними з найкращих у нашій країні.

Оперативні втручання, які проводять у Луцькій міській клінічній лікарні, аби врятувати інсультних хворих, є одними з найкращих у нашій країні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці установи. 

«У нейрохірургів, які займаються цією проблемою, є девіз: "Час – це мозок". Якщо ви бачите якісь симптоми інсульту, а це перш за все – слабкість у кінцівках, асиметрія обличчя, порушення мови, виражене головокружіння з блюванням, тощо, то до такого пацієнта потрібно негайно викликати швидку допомогу і максимально швидко доправити його у лікарню», – розповідає нейрохірург нашої лікарні Євген Вольга.

Для того аби проводити такі операції, потрібні дороге сучасне обладнання та високопрофесійний медперсонал.

«Наша клініка є однією з найкращих в країні, – каже професор, керівник центру кардіоваскулярної патології, заслужений лікар України Андрій Ягенський. – Ми першими у Західній Україні у 2006 році почали тромболізис при інсульті. Працюємо досить активно в цьому плані, рівень фахівців – надзвичайно високий. Допомогу надаємо в цілодобовому режимі. Важливо, що маємо можливості працювати на рівні Європи й сучасного Західного світу». 

Ефективно лікувати інсульт можна тільки в умовах стаціонару, особливо в перші дні після його виникнення. Лише протягом перших чотирьох з половиною годин – у так зване терапевтичне вікно від початку ішемічного інсульту – можливе проведення оперативного втручання.

«Проте ми рятуємо людей не тільки з інсультами. Лише за минулі вихідні дні до приймального відділення нашої лікарні звернулося 109 пацієнтів, з них госпіталізовано – 70, надано амбулаторну допомогу – 39. У травмпункт звернулося 72 травмованих, з них - 12 з переломами. 9 пацієнтів були у стані сильного алкогольного сп’яніння, 4-х покусали тварини. 24 рази викликали вузьких спеціалістів з дому у позаробочий час. В операційному блоці хірурги виконали 36 оперативних втручань», – повідомляють у дописі. 

Додати новий коментар