Час корпоративних зустрічей та святкувань. Бути чи не бути?

02 Листопада 2020

Давно зрозуміло, що класичних корпоративних святкувань у 2020 році більше не буде, але зустрічі задля підтримки морального духу колективу можливо провести з дотриманням усіх карантинних вимог. Тому George`s Club рекомендує вчасно потурбуватися й запланувати своє святкування, щоб організувати максимально безпечний та оригінальний формат.

Величезний зал ресторану-караоке відкритий для бажаючих провести час разом із колегами. Цьогорічні формати можуть бути дуже оригінальними: від музичного квартирника до класичного караоке, змагань, квестів та нагород для найлояльніших працівників. З цим в George`s Club допоможуть розібратися, адже святкування тут можна замовити «під ключ».

Geоrge`s Club – це смачна кухня, просторий зал і вишуканий сервіс – все, що потрібно для сучасного і стильного святкування. Рекомендуємо бронювати завчасно, адже кількість вільних дат зменшується.

Для того, щоб отримати більше інформації, телефонуйте за номером: 050 490 77 14

Можливість провести корпоратив буде залежати від рішення міської ради та актуального зонування на момент дати святкування. Будь-які заходи організовуються згідно з рекомендаціями МОЗ.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter