Бв ноутбуки з Європи: купувати чи ні

16 Травня 2022

Комп’ютерна техніка тепер є у розпорядженні ледь не в кожної людини. Наявний асортимент дозволяє не обмежувати себе у виборі, тож всі бажаючі можуть придбати ноути, ПК та неттопи для роботи чи домашнього використання, як нові, так і бв. Де купити вживані ноутбуки гарної якості та за розумною ціною? Завітайте на сайт компанії Trium, щоб обрати товари з Америки та Європи або ж ще більше зекономити кошти, вибравши модель із розділу «уцінка ноутбука».

Чи варто замовляти вироби, які вже були у використанні? Як свідчить статистика, за кордоном споживачі міняють комп’ютерну техніку набагато частіше, ніж українці, іноді навіть по декілька разів на рік. В чому причина такого явища? Їх декілька:

• Населення розвинутих держав іде в ногу з часом, тому намагається вчасно міняти свої ноутбуки та іншу техніку на новинки, які часто виходять на ринок.

• Рівень доходу громадян і невисока ціна дозволяють часто оновлювати ПК без суттєвого навантаження на бюджет.

Окрім того, власники фірм та корпорацій вкрай серйозно ставляться до оснащення співробітників необхідним обладнанням, тому міняють його в середньому раз на 2-3 роки. Що цікаво, іноді техніка так і залишається нерозпакованою, коли була замовлена про запас, або ж використовується для реалізації автоматичних задач. Вона не зношується і повертається в магазин, адже була взята за договором в лізинг, тож чому б не купити один із таких ноутбуків за привабливою ціною?

Переваги замовлення комп’ютерної техніки з Європи

Бв ноутбуки та ПК з США та Європи – ідеальний варіант для того, хто шукає якісні товари, та не бажає переплачувати за них. Стан цієї техніки мало чим відрізняється від нової, а от ціна на неї є суттєво нижчою, ніж вартість аналогічних виробів. Розмір економії може сягати 40, а то й 60% від першопочаткової суми.

Все ще вагаєтесь? Дарма! Вживані ПК із Європи – вдалий вибір для українського споживача. Вони не застаріють ще щонайменше 3-4 роки, а потім можуть бути успішно доукомплектовані. На нашому ринку не реально знайти товари подібної якості за такими ж цінами. Їх вартість на порядок вища, то ж чи варто переплачувати, коли є можливість купити дорогу електроніку без суттєвих вкладень. Не обов’язково накопичувати гроші впродовж років, адже бв техніка є такою доступною! Замовляючи її, ви отримуєте товар, що має такі показники:

• висока потужність;

європейський рівень якості;

• низька ціна;

• відсутність пошкоджень або ж ледь помітні сліди використання;

• високі технічні характеристики;

• можливість доукомплектації;

• стабільність в роботі.

Чимало моделей наділені спеціальними можливостями і, мова не лише про захист від пилу та підсвічення клавіатури чи екрану. Ноутбук, який не боїться води та ударів, хіба ж це не мрія кожного сучасного українця! Серед різноманітного асортименту на сайті компанії Trium кожен знайде товар на свій смак і для будь-яких потреб – для офісу, навчання, ігор чи програмування. Щоб зробити правильний вибір, варто лишень звернути увагу на роздільну здатність екрану, характеристики відеокарти й материнської плати та особливості інших основних вузлів. Замовляйте вживану техніку з Європи від надійного постачальника за вигідними цінами! Чи варто її купувати? В цьому не має сумніву.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter