«Бридко читати коментарі земляків, що захід забув про війну», – луцька волонтерка

27 Липня 2023

Луцька волонтерка Анастасія Рудик різко відповіла на коментарі людей, які сіють ворожнечу між українцями.

Про це вона розповіла на своїй інстаграм-сторінці:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОДИНА БАБУСІ З ВОЛИНІ, ЯКУ ВРЯТУВАЛА ВІД ГОЛОДУ ВОЛОНТЕРКА, ХОЧЕ ПОДАТИ НА БЛАГОДІЙНИЦЮ В СУД

««Волинь і захід забули про війну" – все більше таких фраз і коментарів ширяться мережами. Ще, бувало, переселені особи отримуючи допомогу вдогін казали "ето у вас єщьо нє бамбілі, вот пасмотрім кагда начнут увідітє как ето"…

В мене питання (риторичне): "Люди, що з вами не так? Комусь стане краще якщо почнуть бомбити всю територію України? Для чого писати коментарі які сіють ворожнечу в середині держави між її громадянами?"

Сьогодні – час, коли ми маємо обʼєднуватись і йти до ПЕРЕМОГИ! Всі разом, пліч-о-пліч, бо Україна єдина, її не можна ділитись на схід і захід.

Волинь з 2014 року і до тепер гідно зустрічає кожного полеглого Героя ! Ви бачили такі траурні кортежі ще хоч десь по Україні ?

Ця культура започаткована в нас, і це зробили наші ГО "Автомайдан України Луцьк".

Волинь є дуже потужним осередком волонтерства, вся наша праця зараз спрямована на допомогу фронту, східним регіонам та ЗСУ. Згідно зі статистикою, Волинь на першому місці за кількістю загиблих (86.4%).. і це ми забули?

Мені бридко читати коментарі земляків, що захід забув про війну. До слова, дибілів вистачає всюди у всіх сферах, професіях та регіонах, проте не варто узагальнювати.

Обʼєднуватись і перемагати – ось наша ціль.

Україна єдина, і вона починається з тебе !

Вічна памʼять полеглим Героям, ми ніколи не забудемо, якою ціною», – пише лучанка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter