BLOG на нічку: він врятував її життя і... закохався

14 Лютого 2022

Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» читайте неймовірну історію знайомства індіанки та угорця, яке переросло у справжнє кохання.

Матеріал опублікували на сайті UkrMedia.

Якщо бажаєте побачити свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Іноді історії з романтичних фільмів, де чоловік героїчно рятує незнайомку, а потім закохується в неї, стають реальністю. Саме так познайомилися і закохалися інструктор з йоги Нупур Гупта з Індії та фінансовий радник Аттіла Босняк з Угорщини.

У лютому 2019 року Нупур плавала в океані, не впоралася з сильними хвилями та почала тонути. Аттіла помітив, що дівчина потрапила в біду, і поплив їй на допомогу.

Попри те, що Аттіла був хорошим плавцем, коли він дістався до Нупур, зрозумів, що не зможе допомогти їй наодинці. Вони допливли до найближчої скелі, щоб дівчина могла за щось триматися. А в цей час її рятівник піднявся по скелі, щоб знайти рятувальників. Коли вони допомогли Нупур вибратися на берег, Аттіла з полегшенням звалився на шезлонг: він не тільки дуже втомився від важкого запливу, але й отримав безліч синців і саден, коли підіймався по скелі.

Швидко купивши засоби першої допомоги та шоколадне морозиво, Нупур поспішила до свого героя. Після того, як дівчина обробила всі рани, вона простягнула спасителю морозиво. Можливо, це була лише дія шоколаду, але саме в цей момент Нупур і Аттіла відчули, що між ними пробігла іскра. Наступні кілька днів вони провели разом.

Майбутня пара жила на одному курорті на Гоа, але відпочинок добігав кінця, і це означало, що кожен повинен був повернутися додому: він в Нідерланди, де жив через роботу, а вона в Індію. Але Нупур і Аттіла вирішили ризикнути та стали підтримувати відносини на відстані за допомогою соціальних мереж.

Через кілька місяців вони запланували ще одну спільну відпустку, але плани довелося відкласти через хворобу матері Нупур. Тоді Аттіла вирішив прилетіти до Індії, що підтримати кохану. Як тільки мати дівчини одужала, пара вирушила подорожувати: закохані були в Дубаї, Сербії та Таїланді.

У вересні 2019 року Нупур отримала голландську візу і приїхала до Нідерландів. Потім разом з Аттілою вона поїхала на його батьківщину в Угорщину, щоб познайомитися з його сім'єю. Менш ніж через рік у березні 2020 року пара одружилася в Trouwlocatie Groenmarkt — колишній мерії Гааги. Фактично, вони були останньою парою, яка одружилася в цьому місці до пандемії. Наступні кілька місяців молодята, як і більшість людей, провели разом в ізоляції.

«Я думаю, це відмінне випробування для відносин. Якщо ви можете жити з людиною місяцями без будь-яких цікавих подій і розваг, крім тих, що можна придумати в межах квартири, ви збережете своє щастя, тож ваші відносини будуть міцними», – сказав Аттіла.

В цей час Нупур і Аттіла всіма силами намагаються допомогти родині дівчини в Індії, оскільки зараз там лютує пандемія. Наступного літа подружжя разом зі своїм собакою на прізвисько Сухі Рам переїде в Афіни (Греція).

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter