Успішно!

BLOG на нічку: «Тільки ніколи не заглядай у коробку на шафі…»

Дружина просила свого чоловіка не робити тільки одну річ. Не заглядати в її коробку, яку вона завжди тримала на полиці шафи.

Чоловік та дружина прожили разом довге, а головне щасливе життя. Це були саме ті стосунки, які трапляються раз на все життя. Вони ділились один з одним всіма переживаннями, думками та бажаннями. Всі друзі та знайомі заздрили їм, та запитували, як побудувати такі ж міцні стосунки…

Дружина просила свого чоловіка не робити тільки одну річ. Не заглядати в її коробку, яку вона завжди тримала на полиці шафи. Чоловік ніколи й не запитував, що там. Думав, щось жіноче, особисте.

Коли цій жінці було вже понад 60 років вона захворіла та потрапила у лікарню. Їй ставало все гірше та гірше, і тоді вона попросила свого чоловіка принести коробку у лікарню. Чоловік послухався та чемно приніс коробку у лікарню. Але він дотримався свого слова та не відкривав її.

Прийшовши у лікарню та віддавши коробку дружині чоловік нарешті вирішив поцікавитись, що ж там такого цінного. Дружина мовчки відкрила коробку. Побачивши її вміст чоловік був в шоці. Окрім старих в’язаних ляльок та було 100 000$. 

«Мабуть, прийшов час відкрити тобі цю таємницю» – сказала жінка. Приголомшений чоловік мовчки слухав. «Перед нашим весілля моя мама передала мені секрет щасливого сімейного життя. Кожен раз коли я на тебе сердилась, я просто сиділа та мовчки в’язала гачком ляльки.»

Чоловік був розчулений, адже там було всього 3 ляльки за стільки років спільного життя. Він обійняв свою дружину та поцілував її. Після цього чоловік поцікавився, а де ж дружина взяла стільки грошей? А дружина відповіла: «Ці гроші я заробила від продажу моїх ляльок».

Додати новий коментар