• банер чікос

BLOG на нічку: що робити, якщо подруга трохи «перебрала»

24 Вересня 2019

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте про те, чим може бути небезпечна ваша подруга, якщо вона трохи «перебрала» та як поводитися і що робити в такому випадку. Поради опубліковані на сайті «Радіо Максимум».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Хотіли весело провести час з подругою, але не розрахували з кількістю алкоголю? Не забувайте, що п'яна представниця прекрасної половини людства в рази небезпечніша, ніж твереза.

Отже, будемо відверті – ви однозначно вляпалися по самі помідори. А це означає, що потрібно бути вкрай обережним, щоб не нарватися на ураган емоцій.

Легкий компромат

Не забувайте, що жінка, яка трохи (дуже) перебрала не вельми контролює себе та свої вчинки. Тому вона може без сорому цілуватися з охоронцем в клубі, танцювати на барній стійці тощо. Не втрачайте момент – знімайте фото та відео, але ніяких сторіз в інстаграмі. Просто зберігайте в себе на випадок, якщо знадобиться трохи пошантажувати.

Займіться вихованням

Звичайно ж, мова йде не про банальні проповіді про те, що алкоголь – зло й так далі. Не забувайте, що ви разом із нею, а отже – могли вплинути на кількість цього «зла». Натомість, спробуйте розіграти її. До прикладу, пришліть їй СМС-повідомлення, яке буцімто відправив їй керівник, щоби трохи провчити вар'ятку. Напишіть, що наступного ранку на 9 годину запланована нарада, і що їй потрібно зробити квартальний звіт.

Не сперечайтесь

Краще мовчки вислуховувати та обіймати її. І не важливо, чи перед вами колега по роботі, чи ваша кохана. Під градусом красуні вкрай небезпечні та можуть наробити трохи біди. До слова, якщо вона образилася та вирішила піти геть – не дозволяйте їй це зробити, щоб вона не наробила лиха.

Будьте стриманими

Навіть звичайнісінька усмішка, яка вам властива, може стати причиною грандіозного скандалу. Спробуйте просто максимально нейтрально себе поводити з іншими, щоб вдома не довелося ховатися від посуду, який летітиме у вас через цілу квартиру.

Маємо надію, що вам ці поради ніколи не знадобляться ;)

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter