• банер чікос

BLOG на нічку: що говорить про характер чоловіка місяць його народження

03 Грудня 2019

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» дізнавайтеся, як місяць народження чоловіка впливає на його поведінку у стосунках.

Матареіал опублікований на сайті UkrMedia.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Січень

У чоловіків, народжених у січні, неймовірно сильна воля. Вони природжені лідери з надзвичайно розвиненими навичками аналітичного мислення.

Такому чоловікові можна довіряти, оскільки він прямолінійний і не вміє брехати. Він уникає вимогливих людей. Якщо ви будете досить терплячими, він обов'язково піклуватиметься про вас.

Лютий

Ці чоловіки – одночасно і сильні, і чутливі. Тривожаться про своє майбутнє, але швидко думають і приймають рішення.

Чоловіки, народжені в лютому, одягаються скромно і зі смаком. Вони знають, як заробити гроші на життя. Однак у них є одна не дуже хороша риса. Вони майже завжди ігнорують поради оточуючих. Хоч сім’я і є для них цілим світом, їм потрібен час на те, щоб побути наодинці з собою.

Березень

Чоловік, народжений у березні, завжди прагне кращого. У нього добре розвинений інтелект, він не любить пригоди, але якщо вміло його мотивувати, то буде не проти розширити свій кругозір.

Критика ранить їх досить сильно, і вони часто вважають її незаслуженою. Водночас їм не позичати ентузіазму, вони дисципліновані та чекають того ж від інших людей.

У стосунках такі чоловіки «кермують» разом з жінкою, а в разі необхідності завжди будуть поруч.

Квітень

Чоловіки, народжені у квітні, відрізняються добротою та увагою до дрібниць. Вони ставлять перед собою серйозні цілі і, рано чи пізно, їх досягають.

У стосунках ці чоловіки досить ввічливі, спокійні та відповідальні. Їх дружини знають, що за ними – як за кам’яною стіною.

Травень

Чоловік, народжений у травні, думає та діє швидко. Є лише одна проблема: найменша невдача – і він може втратити всілякий ентузіазм до справи. При цьому вони здатні сміятися над своїми помилками, лояльні до критики.

Люди, народжені в цьому місяці, відрізняються лідерськими навичками, хоча більше люблять працювати наодинці.

Такий чоловік шукає другу половинку, яка, як і він, буде відданою і товариською.

Червень

Чоловіки, народжені в червні, не надають особливого значення думці оточуючих. Вони знають свої сильні сторони і не потребують підтвердження власної значущості зі сторони. З цієї ж причини вони рідко зляться і не знають, що таке заздрість.

Вони – чудові дипломати та психологи. Відмінно тримають себе в руках в критичних ситуаціях.

Такий чоловік не зможе побудувати стосунки з жінкою, яка постійно критикує. Він потребує тієї, хто буде цінувати його інтелект та чарівність.

Липень

Народжені в липні є натурами досить спокійними. Хоча можуть бути й досить наполегливими.

Для них світ постає у вигляді книги, де відбувається боротьба добра зі злом. Таких чоловіків приваблюють стосунки, в яких партнери можуть рости і розвиватися разом.

Серпень

Вони – зразкові чоловіки та прекрасні партнери. Вони просто обожнюють своїх дітей і віддають їм усю любов.

Зазвичай такі чоловіки ненавидять рутину. У спілкуванні вони керуються принципами справедливості, мислять реалістично і знають, коли їм слід взяти відповідальність на себе. Інтуїція їх не підводить.

Вересень

Чоловіки, народжені у вересні, прагнуть бути прикладом для інших, особливо для сім’ї та друзів. Вони комунікабельні, а у важких ситуаціях завжди прислухаються до внутрішнього голосу.

Оскільки вони завжди на сто відсотків викладаються в будь-якій сфері діяльності, вони стають хорошими керівниками та організаторами. У них чудово розвинений інтелект, що допомагає їм досягти процвітання і добробуту.

Жовтень

Вони думають головою, а не серцем. У них виникають труднощі, коли потрібно проявити дипломатичність. Іноді їм буває складно сконцентруватися. Однак вони віддані та чесні у своїх емоціях.

Оскільки вони обережні та добре освічені, то пропозицію руки та серця їм часто треба добре обміркувати. Вони воліють живе спілкування, а не розмови телефоном.

Листопад

Для того, щоб описати чоловіків, народжених у листопаді, люди часто використовують наступні слова: гнучкість, серйозність і передбачливість.

Їх часто супроводжує удача в кар’єрі, оскільки вони цінують ввічливість і прекрасно ладнають з різними людьми. Водночас, вони потребують часу, який можуть провести наодинці з собою. Їм подобається відпочивати вдома. І вони дуже не люблять, коли на них тиснуть.

Це надзвичайно віддані люди, які бажають присвятити себе одній жінці.

Грудень

Вони – вимогливі, але позитивні та винахідливі. Чоловіки, народжені в грудні, ніколи не відкладають на потім важливі справи.

Монотонність для них подібна смерті. Вони прагнуть досягти високого статусу в суспільстві та люблять креативність. Гроші для таких людей – не проблема, оскільки вони наділені багатьма навичками.

У стосунках вони уважні. Обожнюють піклуватися про сім’ю.

7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter