BLOG на нічку: Про кримінал і блуд, першу сповідь та політику

25 Лютого 2024

Сьогодні у «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» - жартівлива притча про ситуації, коли стає ой як незручно! Ця історія – нагадування про те, що краще бути пунктуальним, аби не втрапити у халепу.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку [email protected].

***

Після 15 років служби священиком в своєму приході на честь отця Паскуале був організований прощальний вечір. На захід для проголошення короткої урочистої промови був запрошений один відомий політик. Політик запізнювався, і священик вирішив сказати кілька слів своїй пастві, щоб зайняти час.

«Перше враження про громаду я отримав від першої сповіді, яку тут почув. Тоді подумав, що архієпископ послав мене в жахливе місце! Перша людина, яка прийшла на сповідь, розповіла мені, що вкрала телевізор і гроші у батьків, скоїла крадіжку на роботі, мала захоплюючі інтимні стосунки з дружиною свого боса, й іноді займалася продажем наркотиків. І на довершення всього, він зізнався, що заразив венеричною хворобою свою сестру. Я був ошелешений і приголомшений!

Але з плином часу я познайомився з іншими парафіянами і побачив, що не всі такі – я помітив людей хороших і відповідальних. Ось так і пройшли 15 років моєї кар'єри священика…»

І тут з'явився політик, який повинен був вимовити довгоочікувану промову. Вибачившись за запізнення, він почав: «Я ніколи не забуду той день, коли наш священик з'явився тут вперше. Мені пощастило першим висповідатися у нього ...»


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter