BLOG на нічку: 20 запитань, які допоможуть дізнатися що дитина думає про маму
Кожній жінці хочеться бути ідеальною мамою для своєї дитини
28 Лютого 2026
Успішно!
Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» допис карпатської мольфарки, фіналістки 5 сезону «Битви екстрасенсів» Магдалени Мочіовські про коронавірус.
Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» допис карпатської мольфарки, фіналістки 5 сезону «Битви екстрасенсів» Магдалени Мочіовські про коронавірус.
Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].
***
Шановні друзі та знайомі! На чисельне ваше прохання даю пост стосовно коронавірусу. Вірус справжній! Не конспірація, тому прохання – залишайтеся вдома.
Дотримуйтеся рекомендацій стосовно профілактики, щоб уберегти себе і інших. Переживемо, ми ще не таке переживали!
Не ведіться на лжепророцтва про апокаліпсис і негативні прогнози, від вірусу не існує амулетів і захисних обрядів. Будьте мудрі і розсудливі.
Не панікуйте, голоду не буде і хаосу також. Старайтеся пережити цей нелегкий період з позитивними емоціями. Не сійте паніку і страх, поширюючи жахливі картинки про світову смертність. Пам’ятайте про закон притяжіння!
Думки матеріальні, тому притягуйте тільки позитивне! Подбайте про свій імунітет і гігієну. Дай боже нам здоров'я всім!