BLOG на нічку: які знаки зодіаку можуть зруйнувати ваше життя

18 Січня 2023

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читачі дізнаються, представники яких знаків зодіаку найбільше здатні до того, щоб зруйнувати чуже життя.

Матеріал опублікували на сайті ТСН.

Якщо бажаєте побачити свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів – і це ні для кого не секрет – вирізняє рідкісна запальність: вони спалахують, як сірники, і в цей момент здатні на будь-який — навіть дуже ризикований — крок. Справедливості заради треба сказати, що представники знака заспокоюються дуже швидко, але за той час, протягом якого вони перебувають у стані роздратування, здатні накоїти багато різних бід. Наприклад, їм нічого не варто видати таємницю людини, яка, будучи оприлюдненою, може зруйнувати її життя.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнят, попри їхню товариськість і доброзичливість, часто називають головними брехунами зодіаку. Обдурюють вони з різних причин, але часто їхня брехня може найнегативнішим чином позначитися на житті інших людей – простіше кажучи, зруйнувати їхнє життя. Так, розповівши чоловікові подруги про зраду, яка нібито мала місце бути, вони можуть спровокувати в її родині конфлікт, який, навіть якщо з'ясується, що йдеться про банальну обмову, з великою часткою ймовірності може призвести до розлучення.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони – наймстивіший знак зодіаку, який нічого нікому не пробачає і не забуває. До того ж діють вони не одразу, відкладаючи помсту до того моменту, коли вона стане готовою до "вживання". Представники знака заздалегідь дізнаються, чим саме можна сильніше вколоти людину, яка їм досадила, а потім вичікують, щоб вдарити саме в той момент, коли кривдник цього абсолютно не очікує. Загалом, це справжні Монте-Крісто – у всякому разі, діють вони точно так само, як герої Дюма.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter