BLOG на нічку: як закінчуються стосунки у різних знаків зодіаку

27 Лютого 2020

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» дізнавайтеся, як закінчується кохання у різних знаків зодіаку.

Матеріал опублікували на сайті «Тутка».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Овен

Любов проходить тоді, коли стосунки стають для них тягарем. Овни швидко мчать по життєвій трасі й люблять тих людей, хто від них не відстає. Осіб, які їх пригальмовують, вони надовго в житті не тримають.

Телець

Тельці – найвідданіші люди на світі, які до останнього подиху будуть захищати кохану людину й цінувати взаємну вірність. Але таку довіру треба спочатку заслужити. Якщо ж ні – впертий та принциповий Телець назавжди з вами попрощається.

Близнюки

Вічно прямують до чогось нового, не стоять на місці й постійно рухаються до мети. Стосунки може вбити рутина і передбачливість життя, Близнюк просто почне нудьгувати й завершить стосунки. Він пориває з партнерами, які тримають його на одному місці.

Рак

Раки мають вроджену та сердечну доброту, тому їх називають людьми із золотими серцями. І коханих цей знак обирає зі схожими рисами, не терпить егоїстів та грубих особистостей. Кохання у Раків закінчується тоді, коли їх партнери стають підлими та лицемірними.

Лев

Леви за натурою егоїстичні та себелюби, та це не означає, що такі риси керують їх стосунками. Насправді, вони теж стараються для коханих і не можуть витримати негативу й песимізму від близьких. В такому випадку, коли негативні емоції переважають любов, Лев залишає стосунки.

Діва

Діви славляться своєю вимогливістю і щодо себе, і щодо близьких. Якщо протилежна половинка не старається так, як вони, не докладає максимуму зусиль, Діви готові з нею розлучитися.

Терези

Терези завжди чутливі до почуттів довколишніх людей, але не можуть стерпіти егоїзму. Якщо поруч з ним буде людина, яка любитиме себе більше, ніж його, цей знак розірве стосунки.

Скорпіон

Скорпіон – енергійний та дуже сексуально привабливий знак. Його партнер також має відповідати цим рисам. Якщо друга половинка не дасть змогу виходу його сексуальній енергії, Скорпіон піде з пари.

Стрілець

Стрільці не вітають любовних зобов’язань, тому легко змінюють одного партнера на іншого. Вони часто закохуються і ще частіше втрачають інтерес до коханої людини, та не судіть їх суворо: так станеться тоді, коли Стрільці нудьгують у парі й довго стоять на місці.

Козеріг

Козероги – амбіційні особистості, вони не бояться всі свої сили та час витратити на досягнення мети. Від цього можуть постраждати стосунки, адже цей знак з головою може присвятити себе кар’єрі.

Водолій

Водолії – вічні учні, люблять пізнавати щось нове, постійний інтелектуальний та емоційний розвиток. Якщо такий зріст неможливий з партнером, стосункам може настати кінець.

Риби

Риби мріють про казкове кохання, романтику й справжні почуття, такі, як у Голівуді. Якщо натомість в парі панують проблеми й застій, вони швидко охолонуть до партнера.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter