BLOG на нічку: як розпізнати енергетичного вампіра

16 Липня 2019

Сьогодні у традиційній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читачі дізнаються, як розпізнати енергетичного вампіра та захиститися від його впливу.

Матеріал опублікований на сторінках інтернет-газети EtCetera.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Енергетичний вампіризм – цілком реальна здатність людей відбирати життєву енергію у оточуючих. Жодної містики. Сучасні вампіри використовують ваші емоції, переживання і силу, щоб задовольнити свої потреби.

Чи бувало таке, що після спілкування з людиною ви відчуваєте себе як «вичавлений лимон»? Якщо ж ця людина ваш друг, колега або начальник, то такий неприємний стан може супроводжувати вас щодня. Енергетичні вампіри – цілком реальні люди, які свідомо чи несвідомо псують життя оточуючим.

Людина – це відкрита біоенергетична система. Ми отримуємо енергію від рослин, тварин, землі, космосу, отримуємо її разом з їжею і водою. Однак деякі люди мають здатність «підзаряджатися» за допомогою оточуючих.

Найбільш поширений спосіб «підзарядки» – через негатив. Вас можуть навантажити поганими новинами, нагрубити, образити або навіть спровокувати на конфлікт. Ви витрачаєте свою енергію, щоб боротися з негативом, а людина, яка зіпсувала вам настрій, відчуває підйом сил.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ВАМПІРА? У енергетичних вампірів є характерні риси. Вони нав’язливі, наполегливі, люблять перебувати в центрі уваги. Психологи виділяють два найпоширеніших типи енергетичних вампірів та їх моделі поведінки.

ТИП ПЕРШИЙ: ЖЕРТВА. Такі люди постійно скаржаться на життя, безгрошів’я, невдачі. Вони вважають, що у всіх бідах хтось винен: погана влада, начальник, сусіди, чоловік (дружина). Самі ж вони є жертвою і ні в чому не винні. Вони скаржаться, змушуючи вас вислуховувати їх проблеми. Цей тип ще називають енергетичними п’явками.

ТИП ДРУГИЙ: ТИРАН, ДЕСПОТ, АГРЕСОР. Цей тип вампіра живе за принципом: негативна увага – теж увага. Такі люди вважають за краще нападати і атакувати. Вони провокують скандали, конфлікти, плетуть інтриги. Якщо вампір працює в колективі, то страждають усі навколо. А вампір отримує заряд енергії від повсюдного хаосу. У сімейному житті такий вампіризм приймає форму постійних претензій, докорів і ревнощів.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ВАМПІРІВ? Перше, що необхідно зробити – розпізнати енергетичного вампіра у своєму оточенні. Коли вампіра визначено, необхідно обмежити своє спілкування з ним. Ще важливіше – не давати йому заряджатися вашою енергією.

Якщо ви маєте справу з «жертвою», постарайтеся м’яко відмовити, не вислуховуючи чергові скарги людини.

Якщо ж на вас «полює агресор», ігноруйте організовані ним провокації. Відзначимо, що енергетичні вампіри другого типу важко переносять ситуації, коли з ними відмовляються конфліктувати. Це може спровокувати ще більший потік негативу. Ваше завдання – триматися. Як тільки він зрозуміє, що отримати бажане йому не вдасться, він піде шукати іншу жертву.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter