BLOG на нічку: Чорнобиль у вогні. ФОТО

12 Квітня 2020

Сьогодні у «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» непроста тема, яку неможливо оминути, – пожежі у зоні відчуження. Бо хоч Чорнобиль палає уже тиждень, є багато людей, які про це навіть не здогадуються. У той час, коли ще недавно переймалися долею кенгуру в пожежах Австралії, ставили на аватарки соцмереж страшні згорілі ландшафти та жертвували кошти.

Страшні катастрофи можуть початися з вогнища на пікніку в лісі, яке забули погасити, або з сухої трави, яку бездумно палять в себе на подвір’ї та в полях.

***

Вже тиждень у Чорнобильській зоні відчуження тривають пожежі – палають ліси, трава, покинуті хати.

З полудня 4 квітня рятувальники продовжують гасити пожежу у зоні відчуження Чорнобильської АЕС. До ліквідації пожежі вже залучили 353 людей та 83 одиниць техніки. Радіаційний фон на Київщині у межах норми.

Про це передає пресслужба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники продовжують гасити вогонь на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв. Там горить трав’яний настил та лісова підстилка. Площа розповсюдження вогню не вказується.

Зазначається, що радіаційний фон у Києві та на Київщині у межах норм.

Як повідомили в Державному агентстві України з управління зоною відчуження, сума збитків від пожежі, за попередніми даними, сягає десятків мільйонів гривень.

Основними причинами загоряння в агентстві називають пожежу, яка перекинулася на територію зони відчуження з боку Древлянського заповідника в Житомирській області, коротке замикання ліній електропередач у зоні та навмисні підпали.


Фото: Олександр Сирота1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter