Blog на нічку: 17 історій людей, в яких у пошуку кохання на сайтах знайомств щось пішло не так

04 Лютого 2024

Такі популярні сьогодні онлайн-знайомства не завжди безпечні й відповідають своєму першочерговому призначенню. Люди, які скуштували такого досвіду, поділилися тим, які несподіванки готують вони своїм відвідувачам.

Тутка нагадує, що всюди варто бути обережними та не втрачати пильності:

1. Після 2-тижневого спілкування з хлопцем вирішила зустрітися з ним. Ще до того, щоб зробити замовлення, я зізналася, що давно ні з ким не зустрічалася, бо збираю гроші на пральну машинку. На що мій супутник відреагував:

– Ти не на те економиш! Зроби собі краще пластику грудей!

І поки я ошелешено на нього дивилася, він продовжив:

– Я нічого не маю проти твоїх грудей, але мої мама і сестра зробили собі, — і тепер мають просто бомбезний вигляд!

Я встала і пішла ще до того, як до нас підійшла офіціантка.

***

2. Він запросив мене до кафе, попередивши, що кожен платить за себе. До кінця вечора він досьорбував мій чай і доїдав моє надкушене тістечко.

***

3. Моя обраниця привела на побачення свою сестру — без попередження. Ми всі пішли в кіно на «Зоряні війни: Пробудження сили», хоча дівчата жодного фільму з кіноепопеї не бачили.

Кінець вечора: її сестра жалілася мені на колег, а вона наминала картоплю фрі у McDonald’s. Досі не розумію, що то було за побачення.

***

4. Зустрівся з дівчиною, і одразу зрозумів, що мені дуже пощастило. Вважав її такою вихованою, та на побаченні вона почала викрикувати образи людям іншої національності. Мені стало соромно і я просто пішов.

***

5. Після трьох побачень я поїхав на тиждень до своєї сім’ї. Моєму здивуванню не було меж, коли моя дівчина написала гнівний текст на 7 сторінок про те, що я руйную наші стосунки та плани на заміжжя і весілля.

***

6. Хлопець запропонував зустрітися з його батьком: «Він бачив твій профіль і ти йому дуже сподобалася. Йому 50 років, зараз він такий самотній».

***

7. Тижні спілкування онлайн, прекрасне перше побачення, щирі слова одне про одного, — я гадав, що нарешті знайшов ту саму єдину. Та вранці вона заблокувала мій контакт і сказала, що нам більше не варто бачитися. Так гірко, чому все так.

***

8. Одна дівчина писала мені: «Ти завжди носиш капелюха? Він що, не брудниться взагалі? Чи, може, ти лисий? Чи, може, в тебе рак?». А я навіть не здогадувався, що на всіх своїх фотографіях я ношу капелюх.

***

9. Мій приятель не надто розсудливий. Він щойно познайомився з дівчиною. Збрехавши, що забула в його авто гаманець, вона взяла ключі та побігла за гаманцем. Звісно, зникла і дівчина, і машина.

***

10. Кілька днів переписування — і мій хлопець запросив мене на побачення. Я прийшла у порваних джинсах та кедах, він — у костюмі та краватці, з валізкою. Я поводилася брутально, пила і курила, — лише щоб він від мене відчепився, але він був втіленням порядності. А у його валізі виявилася… його білизна: він вже планував до мене перебратися!

***

11. Моя нова дівчина на нашому першому побаченні 1,5 години розповідала про свого колишнього хлопця, не давала мені навіть слова сказати. Назавтра розписала мені, який я нудний, і що зі мною можна бути тільки друзями.

***

12. Я спілкувалася в Інтернеті з дуже цікавим і приємним хлопцем, і домовилися вперше зустрітися і пограти у приставку. Коли ми сіли, я помітила, що у нього… немає зубів. Хлопець пояснив, що лікар вирвав усі його зуби, а протез ще не поставив. Гм, цікаво, що він ще від мене приховує?

***

13. Зустрівся з дівчиною — вона виявилася ще кращою, ніж на фото. На другому побаченні ми прийшли на вечірку, вона залишила мене зі своїми друзями, а сама… втекла! Як зізнався мені її друг, вона хотіла, щоб я за нею біг! Чи не зарано для другого побачення?

***

14. У 20 років познайомилася з хлопцем. Які він мені описував картини — і про наше побачення з шампанським та ананасами, і про ідеальне кохання. Результат: за першої зустрічі ми пів вечора блудили містом при -15, потім він ще грошей на автобус просив, щоб доїхати додому і страшно образився, що я не запросила його додому.

***

15. Дівчина попросила приїхати до неї у зазначений час. Так і зробив, а через пів години приїхав її чоловік. Все — жодних інтернет-знайомств.

***

16. Якось познайомився з дівчиною на сайті знайомств. Вона запросила до себе… Я так підготувався: квіти, одягнувся гарно. І потрапив у напіврозвалене підвальне приміщення, де відбувалася презентація нової зубної пасти її фірми з мережевого маркетингу.

***

17. Опівночі до мене завітала маленька худенька дівчинка. Вона принесла з собою до 1 кг їжі, яку сама і з’їла! Потім поставила мою руку собі на груди та сказала: «Все, тепер можеш собою пишатися». Відтоді я її не бачив, хоча відчуваю, що вона досі мені не байдужа.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter