Близько 100 лучан вийшли прибирати місто. ФОТО

25 Вересня 2020

Луцьк не лишився осторонь Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» – ініціативи, яку Всеукраїнський екологічний молодіжний рух «Let’s Do it, Ukraine!» втілював у 2020 році на території України.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Місцеві активісти долучилися до прибирання 19 вересня, а небайдужі лучани приєднались 24 вересня в рамках прибирання «Луцьк: осіння мінітолока», організованого департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно із молодіжними громадськими організаціями та іншими партнерами.

Всього у місті було визначено п’ять локацій, зокрема:

- міст через р.Стир на вул.Шевченка;

- Луцький міський молодіжний центр (парк, територія колишнього Іподрому);

- міст над р. Сапалаївка, поблизу клубу "Біля Тура", вул. Будівельників;

- Луцький ботанічний сад, вул. Потебні;

- парк за РАЦСом.

Локації було визначено самою громадськістю в ході своєрідного громадського інспектування на предмет «де найбільше потрібні наші зусилля».

До прибирання долучилися близько 100 активістів. Це були і звичайні мешканці Луцька, які вболівають за його долю, екологічний стан та безпеку. Були і організації, які долучились частинами своїх колективів, як от: Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Луцький міський центр зайнятості, будівельна компанія «Інвестор», «Молодіжний центр YouthСфера», Волинська округа Пласту НСОУ та інші.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter