«Благодійна кава»: на Волині організовують незвичний аукціон

03 Грудня 2020

У Володимирі-Волинському організовують нестандартний аукціон, лотами в якому виступає спілкування з непересічними містянами.

Про це ініціаторка події Ольга Жигунова написала у фейсбуці.

«Є така не нова ідея: чому б не спробувати використати цікаву можливість попити кави з людьми, які є непересічними та впізнаваними у нашому місті? І використати кошти на справді важливі речі, зокрема, допомогти людям, які воюють в АТО, на передовій. Також є побажання закупити для них кілька електронних книг .На щось глобальніше можна буде сподіватися, коли буде відомо результат зустрічей.Проект триватиме кілька тижнів.Лотами у «Благодійній каві» виступатимуть живі люди, тобто можливість попити з ними кави і поспілкуватися..Охочі роблять ставки як у звичайному аукціоні, згодом обирається переможець, який оплачує лот, а далі йде на зустріч з обраною персоною.Отже, правила прості: стартова ціна початкового лоту - 150 грн. Мінімальний крок ставки 20 грн.Може бути і вище , тільки кратно 20...Також є можливість прийняття анонімних ставок. Ставку робимо в коментарі під фото.
Якщо ставка не підвищується 24 години, учасник, який вказав найвищу ціну, стає переможцем.Після цього варто сплатити вказану у власній ставці суму, надіславши скрін-шот або фотопідтвердження.
Якщо для ставки впродовж 24 годин оплату не здійснено, переможцем оголошується людина, яка зробила другу за величиною ставку.Після цього лот і покупець домовляються про зустріч.Спробуємо?», – йдеться у дописі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter