Біля луцького парку облаштують стоянку

07 Травня 2023

У Луцькому парку культури і відпочинку імені Лесі Українки планують відремонтувати пішохідну доріжку від вулиці Глушець до центральної алеї. Також у планах – поточний ремонт майданчика для паркування транспортних засобів у парку.

Про це йдеться на сайті держзакупівель, – пише ІА «Волинські Новини». Торги на відповідні роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції приймають до 8 травня.

Очікувана вартість поточного ремонту пішохідної доріжки від вулиці Глушець до центральної алеї парку становить 845 тисяч гривень, а поточний ремонт майданчика для паркування транспортних засобів у парку оцінили в 745 тисяч гривень.

Ремонт пішохідної доріжки включатиме розламування асфальтобетонного покриття, улаштування нового покриття з бруківки та планування площ.

Натомість під час ремонту майданчика для паркування проведуть наступні роботи: корчування пнів, улаштування покриття з бруківки, планування площ, облаштування водовідливу та встановлення дорожніх знаків.

Поточні ремонти хочуть закінчити до 15 серпня цього року.

Гарантійні терміни на виконані роботи становитимуть три роки.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter