Білий собака, сміх та червоні квіти: прикмети та заборони у день Усікновення глави Іоанна Предтечі

11 Вересня 2019

11 вересня всі православі християни відзначають Усікновення глави Іоанна Предтечі. Це важливий день, оскільки сьогодні згадується мученицька смерть Іоанна Хрестителя.

Сьогодні рекомендують дотримуються найсуворішого посту: сьогодні не можна їсти м'ясо, рибу, птицю, яйця, молоко. Більше того, 11 вересня заборонено вживати будь-які продукти круглої форми – вони нагадують голову, яку відсікли святому.

Не можна проявляти ознаки «гультяйського» життя: жартувати, веселитися, сміятися, співати, танцювати, випивати, гуляти, адже сьогодні – траурний день.

Сьогодні не можна не тільки користуватися гострими предметами, але і взагалі брати їх в руки. У цей день потрібно відмовитися від ножа, ножиць, сокири, вилок, коси, лопати і будь-яких інших гострих предметів. Всі, хто порушить це правило – захворіють.


Також сьогодні не можна одягатися в червоний одяг або приносити в будинок червоні квіти. Цей колір символізує кров і може «принести» в життя людини нещастя, біди, трагедії і катастрофи.

А от якщо почастувати їжею жебраків, сусідів і просто перехожих – весь рік буде міцне здоров'я.

Якщо за вами ув'язався білий собака – у вашому домі буде достаток і благополуччя. Білі собаки – це велика рідкість. Якщо так сталося, що такий пес біг саме за вами і проводив вас до самого будинку, то він принесе у ваш будинок успіх.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter