«Безпека – це не іграшки»: на Волині зняли мультфільм про паски безпеки. ВІДЕО

03 Липня 2020

На Волині активні громадяни та поліція об’єднали зусилля задля підвищення свідомості водіїв. Вони створили соціальний ролик, покликаний звернути увагу людей на проблему використання ременів безпеки задля порятунку життя та здоров’я.

Ініціативу реалізувати соціальний проєкт взяла на себе громадська організація «Принцип». Створенням анімації займалися ГО «Імаго» та «Гармидер».

За словами продюсера соціального ролика, керівника ГО «Принцип» Віктора Грисюка, перед командою стояло завдання створити мистецький продукт, який покаже ганебну проблему на дорогах – вперте небажання водіїв користуватися ременями безпеки.

«Через культурні події ми привертаємо увагу до суспільно важливих проблем, оскільки кожне культурне середовище за допомогою своїх засобів спілкування з суспільством (музика, анімація, театр, спорт тощо) може висвітлити існуючу проблему, акцентувати увагу на її вирішення, що значно більше приверне увагу суспільства для подолання ганебних явищ в нашому житті», – зазначив Віктор Грисюк.

Детальніше про створення ролика розповів мультиплікатор, голова ГО «Імаго» Леонід Тивонюк. За його словами, для цього була обрана техніка стоп-моушн – і це не випадково.

«Саме такою подачею ми підкреслюємо легковажність і наївність людей щодо заходів в питаннях власної безпеки. На створення ролика пішло три місяці, включаючи розробку сценарію. За цей час команда провела чимало роботи: створення розкадрування, аніматік, запис озвучення, саунддизайн, пошук і реалізація персонажів та декорації в матеріалі, знімальний процес, чистка кадрів і монтаж», – зауважив Леонід Тивонюк.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter