Балкони Луцька: вулиця Гулака-Артемовського. ФОТО

22 Вересня 2020

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

«Таблоїд Волині» продовжує переконувати вас, що дизайни, кольори та фактури луцьких балконів можуть розповісти багато про історію міста та його жителів. Цього разу ми досліджували балконну естетику на вулиці Гулака-Артемовського, що розмістилася в одному з найтихіших районів – Привокзальному. Просторі скляні, кутові, тоненькі металеві, рясно засаджені квітами, яскраві та пастельні – такі балкони втрапили до нашого об’єктиву.

А поміж балконами знайшли навіть тимчасовий храм! Дивіться далі.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter