Балкони Луцька: вулиця Гетьмана Мазепи. ФОТО

17 Листопада 2020

Як часто ви підіймаєте голову догори, коли гуляєте Луцьком? Часто саме там, вгорі, біля вікон і на балконах, твориться щоденна історія. Там п’ють каву, займаються ранковою гімнастикою, цілуються і сваряться, планують наступний день і обговорюють події дня, який минає.

Лучани, які все життя прожили на проспекті Молоді, можуть не здогадуватися, які цікаві балкони на Грушевського. А жителі 40-го, можливо, ніколи не заглядали на історичні будинки вулиці Хмельницького.

«Таблоїд Волині» не втомлюється переконувати вас, що дизайни, кольори та фактури луцьких балконів можуть розповісти багато про історію міста та його жителів. Сьогодні покажемо вам будинки з балконами на вулиці Гетьмана Мазепи. Тут і вікна-«ілюмінатори», і яскраві кольори, і дерев’яні вкраплення, і живі квіти. Дивіться, що вийшло!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter