50-річна лучанка хоче за добу дістатися до Львова на своїх двох. ФОТО

26 Травня 2020

Лучанка Тетяна Толкаченко захоплюється велоспортом, підкорює скелі та бігає на пікніки до Рівного. Цього року їй виповниться 50 років, тож на свій ювілей жінка запланувала особливу подорож: за добу пробігти дистанцію від Луцька до Львова. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню «ВолиньPost».

«Мене звати Тетяна, мені багато років, моє коріння зі Сходу України, але дім – у Луцьку. Займаюся тим, що працюю у велосипедному магазині і обожнюю ремонтувати», – розповідає про себе жінка.

За плечима в неї – тисячі подоланих кілометрів на своїх двох та із велосипедом, машиною ж вже не цікаво. До цього – дві освіти психолога та фізреабілітолога, двійко дітей, два розлучення і переїзди з міста в місто.

Тетяна Толкаченко на власному прикладі доводить, що ніколи не пізно взяти себе в руки та спрямувати шалену енегрію в правильне русло. Тоді, коли вам буде 50, ви зможете похизуватися підтягнутим тілом, без проблем пробігти 70 кілометрів, взяти участь у нічній велогонці, та взагалі, жити так, як не жили у 25.

«Так, є в мене в планах добовий біг до Львова. Я зараз цікавлюся в таких досвідчених бігунів, в чому ж вони бігають, аби нігті на ногах не зривало, але кажуть, що тут нічого не зробити, потрібно терпіти. Зараз потрібно підготувати себе, розрахувати всю логістику. Планую десь на свій день народження в листопаді спробувати. Це буде, звісно, короткий день, але раніше, певно, не зможу. До того ж, так символічно, – каже спортсменка. – Велосипедом у Львів також ще не їздила. Десь за Стояновом була і так далі від нього, але в сам Львів мені поки було нецікаво. Ми й більші відстані, аніж до Львова, їздили за день, але туди ні», – додає Тетяна.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter