Це чудовий подарунок до новосілля чи будь-якого іншого свята.
Підбирати кухонний інвентар в індивідуальному порядку — ще той квест. Доводиться витрачати час на «знайомство» з кожним різновидом посуду. Цілий день в інтернет-магазині або кілька годин в офлайн гіпермаркеті — перспектива не з приємних. Тому набори начиння завжди актуальні. Це чудовий подарунок до новосілля чи будь-якого іншого свята. Можна купити й для себе, щоб облаштувати кухню мрії. Вибрати дуже легко: за кількістю предметів, оздобленням, ціною чи виробником.
Єдиний дизайн
Дизайн у посуду з наборів схожий або геть ідентичний. Збігаються кольори й принти, матеріали. Це величезний плюс, адже місткості гармонують між собою та вписуються в інтер’єр будь-якої кухні. Для стилю лофт або хай-тек ідеально підходять комплекти в натуральних металевих та кам’яних відтінках, а для кімнати з кантрі або етнооформлення доцільно придбати набір посуду з розмальованим емалевим покриттям.
Однакова функціональність
Оскільки місткості виготовлені з застосуванням одних і тих самих виробничих технологій, сходиться строк служби. Також зручність полягає в тому, що не потрібно вивчати особливості експлуатації та догляду для кожного девайсу окремо. Достатньо запам’ятати загальні рекомендації щодо миття, температури нагрівання та місця зберігання.
Можливість заощадити
Кухонне начиння вигідно купувати гуртом. Реально заощадити кілька сотень гривень на комплекті каструль чи сковорідок. Для того, щоб набір обійшовся дешевше, можна вдатися до таких хитрощів, як:
1. Купівля за акційною ціною. Посуд, як і популярна домашня техніка, часто продається зі знижками.
2. Замовлення з кешбеком. Великі магазини мають власні програми лояльності, в межах яких повертають покупцям частину вартості або нараховують бонуси на спеціальний рахунок.
3. Вибір виробника з демократичною ціновою політикою. Один з таких — Ардесто. Також пропозиції за приємною ціною є у Тефаль та інших брендів.
Компактне зберігання
Ключовою фішкою кухонних наборів є підвищена ергономічність. Їх зручно зберігати у шафках та пеналах завдяки продуманій розмірній лінійці виробів. Предмети посуду легко складаються один в один — ніби «матрьошка». Накладки та ручки знімаються і не заважають компактному розташуванню на полицях.
Асортимент — під будь-які кулінарні завдання
Виділяють такі різновиди наборів залежно від сумісності:
• Універсальні — для всіх типів варильних поверхонь;
• з феромагнітними властивостями — для індукційних панелей;
• з ідеально відшліфованих матеріалів — для чутливих до механічних впливів керамічних та склокерамічних плит;
• з антипригарним покриттям та знімними деталями — для духових шаф.
Усі комплекти за функціональними можливостями можна об’єднати у дві категорії: монофункціональні й комбіновані.
До складу перших входять місткості лише одного типу. Наприклад, каструлі для приготування перших страв, сковорідки для смаження і тушкування або форми для запікання.
Другі — набагато різноманітніші. Вони включають «тару» для різних способів термічної обробки їжі. Це можуть бути ковші, гусятниці, казани, пательні, а також допоміжні аксесуари: лопатки, тримачі, ополоники.
Скільки прослужить набір — залежить від умов експлуатації. Секрет довговічності — дбайливе ставлення та використання лише за призначенням.