31 жовтня: чого категорично не можна робити на Хелловін

31 Жовтня 2018

Свято усіх святих, або ж Хелловін, в Україні спричиняє чимало дискусій, однак з кожним роком кількість людей, небайдужих до цього містичного дня, зростає.

Учасниця 15 сезону «Битви екстрасенсів» з Лондона Хелен Брайт поділилася своєю думкою з приводу того, чого категорично не можна робити на Хелловін, а що навіть бажано встигнути зробити в цей день.

- На Хелловін в жодному разі не можна пускати на поріг чорного кота. Існує повір’я, що це може бути дух вашого недруга.

- У цю ніч не можна залишати речі сушитися на мотузці. Вважається, що після заходу сонця в них оселяться потойбічні сили, і людина, яка потім надягне ці речі, буде приносити нещастя собі та оточенню.

- Вважається, що не варто залишати відкритими вікна та двері. Інакше можна накликати біду.

- У цей вечір не можна відмовляти тим, хто просить. За повір’ям, в особі жебрака до будинку може прийти душа покійного рідного або, інший, менш доброзичливий дух.

- Також, якщо ви чуєте кроки позаду в ніч на Хелловін, не озирайтеся, адже за вами можуть слідувати мертві. А це не обіцяє нічого хорошого.

- Будинок або квартиру потрібно прикрасити оберегами. Найкраще, якщо це будуть горіхи чи свічки. Їх потрібно помістити біля вікон, а також розкидати по кутках. Але найважливіше – гарбуз із запаленою всередині свічкою, який потрібно поставити навпроти вхідних дверей!

- У ніч на 1 листопада слід також звернути увагу на ті речі, які не помічали раніше. Якщо в будинку ви помітите павука – це значить, що в приміщенні є дух або привид. Щоб їх позбутися, пройдіть по всьому будинку з запаленими свічками. Так ви очистите приміщення. При цьому вбивати павука в жодному разі не можна, краще винести його на вулицю.

- Існує думка, що в цю ніч можна дізнатися свою долю. Для цього слід вийти на перехрестя та вслухатися у вітер. Якщо ви будете дуже уважними – почуєте передбачення на наступний рік.

- На Хелловін обов’язково потрібно завітати до сусідів у пошуках закуски. У цю ніч мертві повертаються та бродять навколо місць, де провели більшу частину свого життя, в пошуках тепла та їжі. І чим більше живих будуть схожими на мертвих і чим спокійніше люди будуть реагувати на гостей, тим задоволенішими будуть духи. Якщо вдасться їх порадувати – вони будуть вам дуже вдячні. Слід зазначити, що саме в цю ніч людей часто відвідують доленосні осяяння.

- Також ця ніч ідеально підходить для ворожінь, виклику духів, трансу і розмов про смерть. У Хелловін кожна людина має шанс почути голоси з потойбічного світу, зв’язатися з мертвими і отримати інформацію, яка недоступна в інші дні. У цю ніч ніхто не говорить «це все твої фантазії», «бути такого не може», «не говори дурниць»…

- Дітлахи в Сполученому Королівстві люблять надягати страшні костюми на Хелловін навіть йдучи до школи. А більшість великих супермаркетів продають набори за дуже доступними цінами. У цей вечір дорослі влаштовують костюмовані вечірки та просто добре проводять час. Релігійні або віруючі люди йдуть до церкви або проводять ритуали. Для деяких язичників – це Самайн, святкування кінця літа. Відьом цього дня часто зображують на своїх мітлах.

- У цього дня є деякі правила для релігійних людей: не їсти м’ясо й обов’язково відвідати церкву. Однак у цілому в Хелловіна ніяких правил немає. Він, швидше, оточений забобонами.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter