17 жовтня: танцівник Андрій, людина на Місяці та палке кохання

17 Жовтня 2018

17 жовтня 1113-року споруджено Києво-Михайлівський Золотоверхий собор.

У 1855-му англієць Генрі Бессемер запатентував свій процес приготування сталі.

1888-го вийшов перший примірник журналу «National Geographic», офіційного видання Національного географічного товариства США.

Через нестачу матеріалів спочатку друкувався нерегулярно, лише згодом почав виходити щомісячно, а з другої половини 20-го століття став всесвітньо знаменитим завдяки своїм фотоесе про екзотичні країни та людей.

1967-й рік — у Великобританії опубліковали «Акт про аборт» («Abortion Act»).

Цей акт започаткував легалізацію в Західній Європі штучного переривання вагітності (вже узаконеного на той час в соціалістичних країнах).

1989-го у Сан-Франциско відбувся землетрус силою 7.1 бала по шкалі Ріхтера.

15-секундний поштовх привів до загибелі 63-х осіб і руйнації більше 100 тисяч будівель. Завдані природою збитки були оцінені в суму понад 8 мільярдів доларів.

1989-й - у Києві почав свою роботу I Фестиваль анімаційних фільмів "Крок".

17 жовтня 1990-го року — це офіційна дата виникнення бази IMDb (Internet Movie Database), найбільша в світі база даних і вебсайт про кінематограф (тоді вона називалася «rec.arts.movies movie database»).

А в 1991-му в СРСР з'явився оператор ГласНет, перший, як виглядає, оператор інтерактивного (у початковому варіанті — термінального) доступу до мережі Інтернет.

1994-й рік - у Москві від вибуху бомби, закладеної в редакції газети "Московский комсомолец", загинув журналіст Дмитро Холодов.

Холодов працював над сенсаційним матеріалом про зловживання і корупцію вищих російських військових та державних чиновників за часів перебування радянських і російських військ на території Східної Німеччини.

17 жовтня 1994 року таксист Джеремі Левайн повернувся до Лондона після подорожі по маршруту Лондон - Кейп-Таун - Лондон.

День народження 17 жовтня відзначає відомий волинський танцівник Андрій Онопрієнко.

«Таблоїд Волині» щиро вітає іменинника зі святом та бажає удачі, успіхів в роботі, розуміння у родині, добрих друзів і прибуткових ідей. Хай буде завжди гарний настрій, а сонце освітлює Ваш шлях навіть у похмурий день!

ПОГОДА У ЛУЦЬКУ:

Як каже Sinoptik, у Луцьку на небі не буде жодної хмаринки. Без опадів.


Народний прогноз погоди:

17 жовтня відзначається день пам’яті святого Єрофея, єпископа Афінського. У народі говорили : «З Єрофея холод сильніше». З цього часу посилюється холод. Люди помітили: чим раніше випаде сніг, тим пізніше утвердиться у своїх правах зима, а рання зима частіше за все настає, якщо довго не було першого снігу.

МЕЛОДІЯ ДНЯ: ONUKA —STRUM

ФАКТИ ДНЯ:

Кохання і секс нероздільні компоненти у шлюбі. У розумному тандемі вони здатні зробити щасливими як чоловіка, так і жінку. Та є цікаві факти про ці елементи сімейного щастя, які можуть вас по-справжньому здивувати.


ТОП-15 цікавих фактів про кохання та секс:

1. Дослідження показують, що якщо чоловік і жінка зустрічаються в екстремальній ситуації, то ймовірність, що вони полюблять один одного, набагато вища, ніж якщо б це сталося у звичайній обстановці, наприклад, в офісі.

2. Антидепресанти сприяють зникненню закоханості, так як підвищують рівень серотоніну. Велика кількість серотоніну притуплює емоції і пригнічує нав'язливі думки про коханих, як ключовий компонент любові.

3. Мексиканський правитель Монтесума вважав шоколад «любовним наркотиком» і випивав 50 чашок шоколаду в день відвідин свого гарему, де було 600 дружин.

4. Історично склалося так, що піт був головним інгредієнтом в парфумах і любовних зіллях.


5. Більшість людей до шлюбу закохується приблизно 7 разів.

6. Деякі люди, які стверджують, що ніколи не були закохані, страждають гіпопітуїтаризмом, рідкісною хворобою, яка не дозволяє людині відчути емоцію любові.

7. Розрив відносин часто призводить до появи «любовної фрустрації», яка змушує деяких людей любити того, хто їх кинув, ще більше.

8. Закоханість триває трохи більше року, саме стільки мозок біологічно здатний зберігати стан романтичного блаженства.

9. Насіннєва рідина може сприяти закоханості. Дослідження показують, що сперма містить дофамін («гормон любові») і норадреналін, а також тирозин і амінокислоти, які потрібні мозку для виробництва дофаміну.

10. Європейські чоловіки підсвідомо віддають перевагу жінкам, окружність талії яких складає приблизно 70% від окружності стегон. У ікон краси, таких, як Одрі Хепберн, Венера Мілоська і навіть Твіггі це співвідношення становило рівно 70%.

11. За статистикою, зібраною з усього світу, середній вік чоловіка в шлюбі — на три роки старший його дружини....


12. Амур (або Ерос), символ любові, стався від Хаосу, тобто зяючою порожнечі, і являє собою сили бажання і любові....

13. Психологи стверджують, що ми часто закохуємося в людей, схожих на наших батьків, з якими у нас залишилися невирішені проблеми дитинства. Самі того не підозрюючи, ми прагнемо вирішити ці проблеми в зрілому віці.

14. Пари в усьому світі розлучаються, найчастіше, на 4-му році шлюбу. Після 4-ох років шлюб в цілому стабілізується приблизно 8-ми років.

15. Жінки відчувають себе коханим, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером, чоловіки, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з партнеркою.


КІНО ДНЯ: Людина на Місяці

Невеликий крок, зроблений колись вперше конкретною людиною по поверхні природного супутника Землі, став величезним проривом для всього людства у вивчені космосу. Ніл Армстронг, ім’я якого згодом буде увічнене і стане безсмертною легендою, вісім довгих років займався підготовкою до здійснення міжпланетної експедиції.

Країна: США

Жанр: біографія, драма

Оригінальна назва: First Man

Актори: Клер Фой, Райан Гослінг, Пабло Шрайбер, Кіран Хайндс

ФОТО ДНЯ:

Автор: СЕРГІЙ Метелиця


ЦИТАТА ДНЯ:


Підготувала: Катерина КУЧУМОВА

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter