Вино, музика й нетворкінг: у Луцьку відбулася атмосферна вечірка для жінок. ФОТО

06 Березня 2021

Фото: Ірина КАБАНОВА

У четвер, четвертого березня, на вечірці Pro Women зібралися успішні жінки Луцька, щоб поговорити про власний саморозвиток, послухати досвід інших та насолодитися атмосферою в Художньому Музеї Луцька.


На івент команда спільноти Pro Women запросила двох спікерок: керівницю медичного центру лікаря Цюха Іванну Цюх, а також ексмодель, засновницю проєкту для та про жінок «Відьма» Ольгу Кобахідзе. Ці жінки розповідали про те, як встигати бути хорошою мамою, успішною бізнесвумен, дружиною та водночас приділяти час собі. Також вони говорили про жіноче здоров'я як ресурс в кожному моменті.


Фішки нетворкінг-вечірки: музичний перформанс Ніни Ігнатової та «солодка» частина вечору – корисні ласощі від Sweet Emotions Studio та Яри Телетьон.«Ти – домогосподарка, ІТ-ішниця, бізнесвумен, наймана працівниця чи фрілансерка. Ти хочеш відпочити, тішити себе класними відчуттями, корисними знаннями, новими вміннями, знайомствами та професійно рости. Ти можеш знайти це на нашій нетворкінг & вечірці»,– додають організаторки.

Як відбувалася вечірка та хто прийшов «потусити» – шукайте у нашому фоторепортажі.


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter