• банер чікос

У Луцьку влаштували вечірку для жінок у бізнесі. ФОТО

26 Липня 2020

Текст: Ірина КРИВОРУЧКО
Фото: Ірина КАБАНОВА

У Луцьку 23 липня відбулася нетворкінг-вечірка для жінок у бізнесі. Її влаштувала компанія PRO Business HUB спільно із засновницями простору Art Ladies, повідомляє «Район.Луцьк».

Серед спікерів був персональний тренер Антон Яловик. Чоловік розповів, як вперше ще працюючи в університеті почав тренувати дівчат.


«Я не знав, як тренувати дівчат, але знав, як тренувати хлопців. Є штанга, є гиря. Давай паши. А до дівчат потрібно зовсім по-іншому. Місяць за місяцем працював з дівчатами. Побачив відгуки, як розвивається фігура у кожної з дівчат. До мене ходили навіть ті, хто був звільнений із занять».

Антон Яловик наголосив, що сучасним жінкам важливо слідкувати за своєю зовнішністю, адже це додає впевненості у власних силах, а також допомагає стати успішнішою у бізнесі.


Заперечили думку тренера жінки з Art Ladies. За словами однієї з учасниць Яни Павлюк, вона та її дівчата часто «вигризали» місце під сонцем за допомогою розуму, а не краси.

Історія студії Art Ladies почалася із зошитів з «Там-Таму», які для ідей купили майбутні успішні лучанки Кіра Бісюк та Олена Коцюба, коли вирішили створити щось своє.

«Ми робили примірки у туалетах, продавали та складали букети за «Цумом», – поділилася враженнями одна із засновниць студії.

Так продовжувалось майже два роки. Проте все змінила випадкова зустріч у кав‘ярні з «червоноволосою дівчиною» (це була Яна Павлюк).

«Єдине скажу вам точно – це була любов не з першого погляду. Ми її не злюбили. Вона нам здалася надто активною», – жартують жінки.


«Art Ladies» поділилися, що найважче їм було працювати з чоловіками. Деякі підрядники натякали бізнес-вумен, що вони тут ненадовго. Окрім того, батьки також не підтримали деякі ідеї, тому відкриття студії жінки тримали під завісою.

«Найважче, що було – це сприйняття жінок у бізнесі», – підкреслила Яна Павлюк.

Також на вечірку завітала менторка Оксана Лозинська. Жінка приїхала із Нідерландів, де працює в Інституті комунікацій, медіа та ІТ університету Ганзе (Hanze), місто Гронінген.


Оксана Лозинська наголосила, що за кордоном жінок у бізнесі сприймають серйозніше. Також жінка розповіла, як поєднувала материнство та кар‘єру.

Спікери та найактивніші учасники вечірки отримали подарунки від еко-бренду «Green Valerie».

Після зустрічі відбулося неформальне спілкування між учасниками та тренером Антоном Яловиком.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter