Кіно і люди: у Луцьку відбувся світський раут. ФОТО

30 Жовтня 2021

Представники еліти, митці, журналісти та кінолюбителі 29 жовтня зібралися у РЦ «Промінь». Тут відбулася історична подія: Волинська облдержадміністрація, Одеська кіностудія та Волинська кінокомісія підписали меморандум про співпрацю. Це означає, що відтепер Волинь стане частиною вітчизняної кіноіндустрії, як один з кінопривабливих регіонів України.

Світський раут розпочався у George's Club, де на присутніх чекали шампанське і фуршет. Після знайомства з головними ініціаторами події відбулося урочисте підписання меморандуму. Свої підписи у документі поставили заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський, керівниця громадської організації «Волинська кіно комісія» Мар'яна Сорочук, заступник голови ГО «Волинська кінокомісія» Сергій Шараєвський та директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов.

«Ми маємо подвійне завдання – представити наш край – місто Луцьк, Волинську область, як привабливий регіон для кіновиробників та продюсерів, показати наскільки наша природа, локації, архітектура гарні та кінопривабливі. Друга задача – познайомити волинського глядача із українським кінематографом. Кіно зосереджене у великих містах – Київ, Одеса, Львів. З іншого боку, локації там вже вичерпуються і потрібно шукати гарні локації по всій Україні. Нам треба спіймати цей шанс і представити Волинь», – каже Сергій Шараєвський.

В рамках зустрічі для гостей влаштували передпоказ української стрічки «Чому я живий». Трагікомедія, яка вийде на великі екрани 4 листопада, розповідає кохання юних українки та єврея, яке розгортається на фоні Другої світової війни.

Після кінопоказу гості мали можливість обговорити стрічку та поспілкуватися зі знімальною групою.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter