Хто виграв 20 тисяч на музичному конкурсі у нічному клубі «Версаль». ФОТО

15 Січня 2019

У нічному клубі Versailles визначили переможців першого вокального конкурсу V-Фактор.

Ними стали надзвичайно харизматичне і талановите подружжя Юлія Гаврилюк та Роман Воронка, повідомляють на сторінці закладу у Facebook.

Нагадаємо, конкурс стартував 1 листопада, фінал відбувся у Новорічну ніч. Переможці отримали приз – 20 тисяч грн.

Обоє професійні музиканти: Роман закінчив Національну музичну академію ім.П.Чайковського, Юля навчається в інституті мистецтв СНУ ім.Л.Українки. У подібних конкурсах брали участь вперше. Юля довго вагалась і Роман зареєстрував її сам. Декілька турів дівчина співала одна, поки потрібно було представити хіти Євробачення. Вони обрали композицію "Hora Din Moldova", а там аж ніяк без акордеону не обійтись, тому Роман приєднався до Юлі.

Їхній виступ дуже сподобався жюрі - Олександру Мельнику, Галині Конах, Андрію Попову.

І вони пообіцяли, що надалі будуть виступати разом. Воронки розповідають, що це і полегшило, і ускладнило їхній шлях до перемоги. Юля зраділа, що буде виступати з Романом, бо відчуває себе набагато впевненіше на сцені з чоловіком. Проте, було складніше обрати пісню, у яку б вписався акордеон.

Переконані, що такі конкурси необхідні для вокалістів, бо V-Фактор для Юлі і Романа став великим поштовхом для подальшого творчого розвитку. Частину грошей, що виграли хочуть пожертвувати людям, які їх потребують, а частину - вкласти у свою творчість і записати авторські пісні.
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter