Чим пригощала ТМ «Novellina» на Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку». Фото

10 Вересня 2018

Фото: Лідія Кожевнікова

До святкувань Дня міста приєдналася уже відома ТМ «Novellina». Цього разу дегустацію алконапою «Spritz&Roll» влаштували на Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку». Смачне пригощання відбулося 8 вереня.
Ігристий апероль з присмаком апельсина вдало доповнив атмосферний вечір. Родзинкою напою є його особливий складник – лікер, який надає «Spritz&Roll» неповторного смаку,а пряні трави додають особливого присмаку.Насолодитися звучанням LUMOS Orchestra, чоловічого квартету Tenors BEL’CANTO та королівського оркестру Harmonia Nobile можна було як з келихом смачного «Spritz&Roll» , так і смакуючи «Fragolino» .


Хедлайнером музичного дійства у замку став гурт ONUKA , пісні якого супроводжувалися грою прожекторів. Романтична зона «Novellina» вдало доповнила вечір вогняних інсталяції, неймовірних шоу та неповторної атмосфери.


Читайте також: Гігантські янголи, 3D-мапінг та містичне вогняне шоу: чим вражала Ніч у Луцькому замку 2018.

«Фішкою» вечора став 3D-мапінг «Вартові Часу» просто на вежі Луцького замку. Під час такого шоу на вежі замку відбувається зміна картин, 3D-реконструкцій вежі в різні часи, рухомі об’єкти змінюються, а замковий двір повністю залитий світлом.


ТМ «Novellina» вкотре підтвердила статус партнера незабутніх свят.4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter