Гігантські янголи, 3D-мапінг та містичне вогняне шоу: чим вражала Ніч у Луцькому замку 2018

09 Вересня 2018

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку-2018» було по-осінньому дощовим, але по-особливому красивим.

Попри дощ, гості «Ночі» змогли насолодитися феєричною програмою.

Розпочалося Арт-шоу традиційно. Любарт зайшов крізь браму та запалив вогонь, це означало, що шоу починається.

Частково арт-шоу нагадувало вишуканий світський раут. Вишукана фотозона з крилами та білі скатертини на фуд-корті. На головній сцені – класична музика, грають оркестри, виступають у фраках та довгих сценах, стільчики глядачів у білій тканині, а перед самісінькою сценою середньовічні танці.
Своїми голосами зачаровували LUMOS Orchestra, чоловічий квартет Tenors BEL’CANTO та королівський оркестр Harmonia Nobile.
Після концерту класичної музики в замку спалахнули вогні. Перформанс «Світло Ночі» відбувався під замковим муром. Під середньовічну музику запалили величезні вогняні інсталяції.
Просто на вежі Луцького замку відбувся 3D-мапінг «Вартові Часу». Під час такого шоу на вежі замку відбувається зміна картин, 3D-реконструкцій вежі в різні часи, рухомі об’єкти змінюються, а замковий двір повністю залитий світлом, прожекторами.

З вежі спустилися янголи, за ними рух розпочали й гігантські світлові конструкції янголів.Опісля відбулася арт-інсталяція «Воскресіння», театралізовані екскурсії «Сходження до світла» та «Легенди Луцького замку».

Завершували «Ніч у Луцькому замку» виступом популярного українського гурту ONUKA.2

Читати ще

Коментарі

Жак

Гарні фото! Та найякісніші з-поміж інших!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter