«Carlos Bandos» джазували посеред тижня у клубі «Цитра». ФОТО

28 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У середу, 26 червня, з 20:00 до 22:00 відбулась «ЦИТРова середа» з колективом луцьких музикантів «Carlos Bandos» у луцькому джазовому клубі «Цитра».

«Carlos Bandos» – неповторний, мелодійний та по-літньому приємний місцевий гурт, який грає джаз. Глядачів очаровував оксамитовий голос Руслани Моклиці, фортепіано дрижало під руками Мікаеля Гюлазяна, на контрабасі грав Артем Петровський, а за барабанами сидів Мирослав Кіруєв.

У клубі є місце для людей різного віку, статі національності: цього вечора у «Цитрі» проводили час гості з Грузії, які залишились приємно задоволеними.

«Цитра» ідеально підходить для тих, хто шукає спокій, затишок та комфорт, у приміщені навіть пахне джазом. Тут можливо замовити алкогольні та безалкогольні напої та насолоджуватись міцненьким та смачненьким за приємною розмовою. У клубі завжди лунає джаз, блюз, відбуваються музичні та вінілові вечірки, сейшни, акустичні виступи, стендапи, виставки, зустрічі та тренінги.

«Поважай себе – слухай джаз»,− закликають власники закладу.

4 липня о 19:30 у «Цитрі» відбудеться унікальний україно-грузинський авторський проект «Ullam».

«У цій музиці можна розтанути, як кубик льоду у коктейлі. Її неможливо визначити одним стилем. Її неможливо осягнути, не почувши. Нью-ейдж, лаунж, фанк чи брейкбіт, з мелодійним ніжним вокалом та красивими фортепіанними гармоніями», − описують творчість проекту організатори події.

Квиток можна придбати за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 1б. Ціна – від 200 гривень.5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter