Вулична мода Луцька: нічого вдягнути, або Сім помилок під час шопінгу

14 Вересня 2018

Текст: Наталка МАЗЕПА

Фото: Софія ГУДИЧ

«Вулична мода Луцька» продовжує знайомити читачів «Таблоїда Волині» з яскравими лучанками. Цього разу ми дізнавалися, чи є у наших учасниць речі, які вони ніколи не одягали, та спробували визначити, як цьому запобігти.

Нагадуємо про приємний сюрприз – сертифікат на шопінг від магазину італійського взуття та одягу «Soprano». Його отримає одна із учасниць.

Віддати свій голос можна вподобавши основну світлину, де образ зафіксовано повністю (Важливо! Враховуватимуться голоси лише за перше фото!). Відтак саме найяскравіша героїня рубрики за версією наших читачів отримає подарунок. Голосувати можна до 20 вересня включно. Результати оголосимо 21 вересня.

Цілеспрямована Олександра


Стежу за модою. Я підписана у соцмережах на чимало цікавих магазинів і беру там якісь ідеї для образів.

Купую дуже часто в інтернеті, а також – у луцьких магазинах.

Не пам’ятаю за скільки, бо уже давно придбала, але знаю, що взуття – Bershka. Комбінезон купувала у одному з луцьких ТЦ. Куртка з ринку – 500 грн. Сумка House – 600 гривень.


Бліц: Чи є у гардеробі речі, які ніколи не одягала? Якщо так, то чому не носиш?

Відповідь: Є, напевно, більша частина. Гарні речі, але нема під що одягати, з чим поєднувати.

Мила Настя

В принципі, до моди не байдужа, але не сильно стежу за трендами. Часто дивлюся різноманітні Insta-блоги, інколи – журнал Vogue.

Найчастіше купую у Луцьку, в магазинах, рідше – в інших містах.

Взуття Mario Bruni – до 1000 грн. Штани House – 500-600 грн. Про кофтину не пам’ятаю, а сумку мені подарували.


Бліц: Чи є у гардеробі речі, які ніколи не одягала? Якщо так, то чому не носиш?

Відповідь: Так, були такі. Вони просто «розподобались» (сміється – авт.) Наприклад, купила якусь річ, а пізніше зрозуміла, що вона не для мене.

Чарівна Катя

Намагаюся стежити за модою. Кожна людина індивідуальна, стараюся підкреслювати свою особливість і у той же час не відставати від моди.

Найчастіше читаю соціальні мережі. Купую одяг на секонд-хендах – там можна знайти унікальні речі, у магазинах, рідше – на ринку, бо там все якесь однакове.

Взуття придбала 2 роки тому на Варшавському ринку – біля 1000 грн. Шкіряне. Штани завжди купую на ринку, бо на «секонді» на мене усе велике (усміхається – авт.) – 400 грн. Коли кофту придбала, уже не пам’ятаю, бо це було давно. Сумка – 300-400 грн. Теж з ринку.


Бліц: Чи є у гардеробі речі, які ніколи не одягала? Якщо так, то чому не носиш?

Відповідь: Звичайно так. Мені здається, такі речі є в кожної дівчини (сміється – авт.). Знаєте, інколи щось трапиться на очі і думаєш «як класно, я буду в ньому ходити». Коли купиш, прийдеш додому, ейфорія пропадає і ти розумієш, що ця річ тобі не потрібна.

Чорнявка Яна

Якщо чесно, то я не стежу за модою. Купую те, що подобається. Часто – в магазинах, а ще частіше – в інтернеті. То я, то мама. Не люблю шопінг, не люблю ходити, вибирати щось, тому інтернет-покупки мені більше подобаються.

Взуття – 1000 гривень. Це мама купувала. Штани придбала на Варшавському ринку – 500 грн. Майку замовляла через інтернет – 300 гривень. Верхній одяг з «Обнови» – 800 грн. Сумці уже років 3-4. Не пам’ятаю, де і за скільки купувала.


Бліц: Чи є у гардеробі речі, які ніколи не одягала? Якщо так, то чому не носиш?

Відповідь: Так, таких дуже багато. В основному, коли мама щось викупить (сміється – авт.). Інколи з інтернету щось не підходить – розмір чи фасон, тому я стараюся замовляти недорогі речі.

Раціональна Іра

Я не стежу за модою, оскільки це поняття для мене таке більш ширше і швидкоплинне. Одягаюся так, як мені подобається. Купую речі на свій розсуд, як мене навчила мама. Не дивлюся, чи модно, чи не модно.

Використовую для покупок й інтернет, і ринок, і магазини, і на секонд-хенд. Мені не важливо де.

Взуття з ринку – 300 грн. Штани та окуляри з «Єврошопу» – 350 грн і 250 грн відповідно. Кофтина з «секонду» – 160 грн. Сумка з ринку – 900 грн.


Бліц: Чи є у гардеробі речі, які ніколи не одягала? Якщо так, то чому не носиш?

Відповідь: Ні, нема таких. Ношу абсолютно все. Стараюся не витрачати гроші дарма.

Довідка: 7 основних помилок під час шопінгу

1. Яскраві речі набридають. Не варто купувати велику кількість яскравих (не лише про колір) речей, бо, скоріш за все, вони уже не будуть актуальними наступного сезону. Краще звернути увагу на базові кольори та форми. Завжди складати список, аналізувати, що вже є в гардеробі і чого справді не вистачає.

2. Покупки на розпродажах. Йдеться про інфальтивні рішення – не тому, що щось справді потрібно, а тому, що ціна на ту чи іншу річ дуже низька. Спонтанні покупки – найскладніші, а тому рідко продумані та потрібні.

3. Насправді покупки онлайн безпечніші, ніж офлайн, адже, перш ніж щось купити, ми аналізуємо, роздумуємо над необхідністю тієї чи іншої речі. Також можна продумати поєднання з тими речами, що вже є в гардеробі. Також варто вивчити розмірну сітку магазину.

4. Покупка дешевих речей, яким потрібна хімчистка, які треба вшити; одяг на «схудну» чи «поправлюся». Скоріш за все вони вам не знадобляться, тому лише займатимуть простір в гардеробі.

5. Уважно приміряти, не користуватися лише одним дзеркалом та освітленням. Якщо потрібно, попросіть, щоб вас сфотографували, аби ви побачили себе зі сторони.

6. Покупка без розуміння свого характеру, стилю тощо.

7. Про всяк випадок. Якщо нема розуміння з чим носити певну річ, то вам треба бути готовими витратити додаткові кошти для завершення образу.

***
Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter