У Луцьку оберуть волинську княжну

14 Червня 2015
Фестиваль історії, краси і жіночності «Волинська княжна» 12 липня 2015 року вдруге відбудеться на теренах історичної пам’ятки Луцька – замку Любарта.

Фестиваль задумано як втілення духу нашого міста. Його метою є підкреслити цінність нашої історії, сімейного вогнища, самобутності нашої творчості та зрілої краси. Учасники мають висвітлити, а гості – побачити безліч здобутків, що пронесло наше місто від стародавніх часів і до сьогодні, пишуть організатори на сторінці дійства у Facebook.

Події розгортатимуться навколо конкурсу середньовічної краси, участь у якому прийматимуть усі бажаючи жінки – не залежно від віку, статури, чи статусу – бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна фантазія і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. В результаті цього конкурсу буде обрано і короновано переможицю – волинську княжну.

Lійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому будуть приймати місцеві і запрошенні танцювальні, музичні та вокальні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості. До показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих у нас дизайнерів. Не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від народних майстрів, та широке часткове частування. На завершення події буде урочисто відзначено красиве народне свято – Івана Купала – усі бажаючи, на чолі з учасницями конкурсу пройдуть урочистою процесією від замку до р. Стир, що спустити на воду святкові вінки.

До участі у фестивалі організаторами запрошуються:

- дівчата і жінки, що бажають стати головними героїнями проекту;
- дизайнери та магазини ексклюзивного вбрання (умови участі обговорюються);
- салони краси та перукарні
- творчі колективи та митці( умови участі обговорюються);
- реконструктори;
- фотографи.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter