У луцькій студії краси розповіли, як створити ідеальний образ без косметики

15 Грудня 2016
Сучасні візажисти в один голос стверджують, що брови – обрамлення нашого обличчя. А ви знали, що акуратні брови з ідеальною формою тепер можна досягнути за допомогою процедури мікроблейдингу, забувши про спеціальні олівці та тіні? Власниця «Б’юті-студії» Любов Примакова поділилася з нами секретами новітньої процедури.

Мікроблейдинг – це татуаж брів, але не машинкою, а руками майстра. І в цьому є багато плюсів. По перше, брови після процедури виглядають доглянутими і природними. Справа в тому, що майстер за допомогою інструменту з тонким лезом, що складається із ряда голочок, має змогу промалювати кожну волосинку.Процедуру рекомендують тим, хто:

– не може досягнути бажаної форми брів;

– хоче замаскувати шрами,

– уникнути асиметрії,

– домалювати необхідні волосинки, аби зробити брівку довшою.

Спеціаліст зробить потрібну густоту та вигин брови, а клієнт позбавиться необхідності щоденно домальовувати і візуально продовжувати брови.
Відмінність мікроблейдингу від класичного татуажу є в тому, що звичний татуаж не здатний передати всю натуральність брів, оскільки створюється або дуже чітка вигнута лінія, або, при «волосковій» техніці, волоски дуже грубі. Важливо розуміти, що при звичному татуажі вони можуть стати надто яскравими, або ж пігмент взагалі може вицвітати в сині, жовті, зелені і навіть червоні відтінки.

На відміну від цього, під час мікроблейдингу майстер дуже тонким лезом із голками робить мікророзрізи на шкірі і вводить туди пігмент. А оскільки брови виглядають дуже реалістично, цю процедуру ще називають татуаж 6D. Майстер може вибрати різні техніки, може промальовувати кожен волосок, надаючи йому форму і напрямок, а може покласти пігмент під шкіру, надаючи ефекту профарбованих олівцем брів . Ось чому мікроблейдинг здійснює повну імітацію натуральних, доглянутих брів.

Технологія мікро розрахована на прокрашування верхніх шарів епідермісу, до 0,3 мм, тому шкіра травмується мінімально.Спеціаліст зробить потрібну густоту та вигин брови, а клієнт позбавиться необхідності щоденно домальовувати і візуально продовжувати брови.
Жінкам за 40 така процедура підходить якнайкраще, оскільки має омолоджуючий візуальний ефект, а також колір тримається значно довше. Красиві довгі брови – необхідний елемент макіяжу жінки.

Підготовка до краси починається з вдало підібраного кольору та форми, оскільки татуаж залишиться з вами на тривалий час. Тому варто перед процедурою порадитися зі спеціалістом у салоні. Блондинам варто вибирати коричневі чи сірі відтінки. Рудим жінкам личитимуть мідні та темно-коричневі брівки, а для брюнеток ідеальні відтінки коричневого та чорного.

За два дні до процедури варто обмежити себе у вживанні антибіотиків, або алкоголю, оскільки це може завадити пристосуванню пігмента. Також варто відмовитися від солярію, щоб шкіра не загрубіла. Це може зробити її не чутливою до введеного пігменту. А щоб покращити ефект від процедури, відмовтеся від кави та продуктів, що містять кофеїн в день проведення мікроблейдингу.Професійний майтер обов’язково обере пігмент на півтону темніший, ніж того бажає клієнт. Справа в тому, що після за живлення, шкіра «з’їдає» від 20 до 50 % пігменту. Тому варто зазначити, що з часом колір розмирається, а тому чим яскравіший він в перші тижні, тим довше прослужить приємним відтінком.Ось така нова процедура мікроблейдинг стрімко набирає популярність. І це не дивно, адже тепер зробити брови ідеальними стало легко. Тільки не забувайте, що здійснити це якнайкраще можуть тільки професійно навчені майстри. У «Б’юті-студії» якраз такі спеціалісти.
Телефон «Б’юті-студії» Любові Примакової: 099-336-93-90.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter