Успішно!

біхелсі

«Сяй, як діамант», – Марина Свистак про багатогранність перманентного макіяжу

Сьогодні перманентний макіяж – одна з найпопулярніших послуг у б'юті-сфері.

Сьогодні перманентний макіяж – одна з найпопулярніших послуг у б'юті-сфері. Хтось цікавиться нею для покращення зовнішності, дехто хоче зробити це своєю професією. Про те, як обрати свого майстра, а також про особливості та нюанси цієї процедури «Таблоїд Волині» поспілкувався зі спеціалісткою та тренеркою з перманентного макіяжу Мариною Свистак. 

Що таке перманентний макіяж

Це довготривалий макіяж, що тримається на обличчі 1-5 років.

На що варто звертати увагу при виборі майстра та студії

Усім, хто ще зважує «за» і «проти», рекомендую в процесі своїх роздумів керуватися такими критеріями: 

Реальні відгуки. Вони є найкращим індикатором. Це не рекомендації незнайомих людей на просторах фейсбуку, а роботи, які ви самі побачили вживу. Якщо ж побачити такі вам не доводилось, обов’язково перегляньте портфоліо з фотографіями робіт майстрів в соцмережах чи на сайтах, та проаналізуйте, чи  імпонує вам бачення краси, стиль роботи та подача певного майстра. Адже смаки у всіх різні, й те, що подобається комусь, може не сподобатися вам. 

Ціна. Перманентний макіяж це не манікюр чи нарощені вії, які міняються щомісяця, його не можна змити, якщо вийшло негарно. Ціною помилки може стати зіпсоване на роки обличчя, або довготривалі видалення. Тому ще одним показником є ціна. Якісний  перманент не може коштувати дешево, і цьому є очевидні причини: якісне  виконання даної послуги вимагає років практики та значних інвестицій в навчання, постійне підвищення кваліфікації, участь у професійних заходах, конференціях та об’єднаннях спрямованих на розвиток даної сфери.Також потрібно вкладатися в якісне обладнання, апаратуру, матеріали, і звісно ж в умови, в яких надаються послуги.

1

Умови. Оскільки послуга передбачає поверхневе втручання в шкірні покриви, умови в яких її надають, також важливі. Мало хто про це задумувався, але коли пил від педикюру або волосся після стрижки летять в обличчя того, кому поряд роблять перманент – це неправильно. Звертайте на це увагу. 

Легальність надання послуг теж має значення. Якщо ви звернулися до майстра не зареєстрованого офіційно, то в разі виникнення конфлікту ніхто не понесе перед вами відповідальності. Тож, якщо шукати за критерієм «аби дешевше», є вірогідність нажити собі проблем. 

Матеріали. Не всім відомо, що матеріали, які використовує майстер перманентного макіяжу, бувають різними й відрізняються вони не лише назвою бренду, а ще й компонентами та властивостями. Їх можна розділити на неорганічні/мінеральні барвники, отримані шляхом окису заліза, органічні на основі штучних (синтетичних) барвників і гібридні, в яких присутні як органічні, так і неорганічні компоненти. Загалом пігмент для перманентного макіяжу – це не просто коричнева чи рожева рідина, а складна сполука. Зверніть увагу на якість сировини та добавок: бувають пігменти, які виробляють з того ж барвника, яким фарбують стіни, а є такі, що створюють із сировини для виробництва косметики. Логічно, що результати роботи та техніка її виконання відрізнятимуться в залежності від речовин.

Неорганічні барвники зазвичай самостійно виводяться зі шкіри з часом, та легше видаляються при потребі. Натомість процедура з ними займає більше часу через крупні мікрочастки: вони менш яскраві та не такі стійкі. В такій процедурі шкіра більше піддається травмуванню. Тому тих, хто хоче отримати яскравий ПМ на довгі роки, даний варіант може не задовольнити.

Органічними барвниками можна швидко нанести досить яскравий перманентний макіяж з меншою травматизацією. Їм властиві дрібний помол, рідка консистенція та досить яскраве забарвлення.Триматимуться вони довго. Але і тут є свої нюанси: при надмірному нашаруванні вони не вийдуть зі шкіри самостійно. Тут головне не перетнути ту межу, після якої пігмент стане надлишковим, і виникне потреба у його видаленні. Працюючи коректно, можна досягати гарних результатів на матеріалах різного складу, та для цього треба роки практики, аби особисто протестувати різні бренди пігментів, конфігурації голок й різні апарати.Треба розуміти їх характеристики, адже ринок зараз пропонує досить багато непотрібного. Від специфіки апарату теж залежить результат: часто майстер робить, наприклад, повіки апаратом, хід якого розрахований для великого тату на тілі. Відповідно відбувається надмірна травма ніжної шкіри. Або ж навпаки: беруться розтушувати пудрові брови апаратом, який розрахований тільки на тонкі лінії. Тоді результат теж не порадує. Майстер повинен розуміти: як, коли, і з чим він працює.

Перекриття та видалення перманентного макіяжу

Перманентний макіяж – це не заміна святковому візажу. Це легка основа, акуратне підкреслення брів, повік, губ на щодень.Тому не варто обирати яскраві та контурні ефекти, щоб потім від надмірного нашарування пігменту не довелося застосовувати видалення, яке коштує дорожче, ніж вдалий перманентний макіяж. Рекомендую клієнткам зупинятися на легких природніх ефектах, які прикрашають образ, а не перенавантажують його.

Щодня звертаються клієнтки із запитом переробити невдалий, або старий ПМ. Але робити це не завжди є правильним рішенням.

Якщо перманентний макіяж темний, глибоко залягає у шкірі, присутня виразна асиметричність – перекриття тільки погіршить таку ситуацію. Часто клієнти наполягають на перекритті заради економії, і майстри, чи то через некомпетентність, чи то з бажання зробити будь-яким способом, беруться за перекриття аби не втратити клієнта. Натомість шкіра, яка ще не звільнилася від старого пігменту, перенасичується новим, а перманент стає дуже темним. І ми бачимо людей, наприклад, із синіми бровами схожими на «татуху» із місць «віддалених». І справа тут вже не в недоліках перманентного макіяжу як послуги, а в завищених очікуваннях та бажанні клієнта отримати неможливе, а також в недотриманні спеціалістом правил виконання процедури. Перш за все майстер повинен коректно дати оцінку ситуації, видалити старий пігмент, якщо є така потреб, і лише після цього робити новий ПМ.

Для лазерного видалення я використовую апарат нового покоління, що добре справляється із видаленням перманенту й тату. Можна повністю видалити ПМ, що дозволить потім кардинально змінити форму та колір.Також можна частково його висвітлити перед перекриттям, коли форма влаштовує, і треба лише скорегувати відтінок. Ця процедура безпечна, швидка, без крові та ран.Не потребує реабілітаційного періоду.

Безпека

Безпека клієнта та майстра під час надання послуг перманентного макіяжу – аспект  надзвичайно важливий. Все, що стоїть під рукою майстра, повинно бути обгорнуто бар‘єрним захистом, інакше на них попадуть біологічні речовини, що може стати причиною перехресного інфікування. Ви можете попросити, щоб голки та ковпачки відкрили у вашій присутності.Не бійтеся говорити, якщо вас щось насторожило, та відмовитися від послуги, якщо не отримали зрозумілу відповідь. 

Важливе також попереднє інформування клієнта. Перед процедурою мій клієнт отримує інформаційну згоду, в якій зазначені різні нюанси, пов’язані з процедурою. Далі кожному я малюю індивідуальний ескіз.Тому людина проінформована про все, що відбуватиметься. 

За весь час діяльності мій досвід налічує тисячі клієнток, які звертаються повторно, коли приходить час, та радять мене як майстра своїм знайомим. Для мене це – найкращий індикатор рівня роботи.Тому, я є не лише майстром, але й інструктором. А також учасницею асоціації майстрів б’юті сфери й представницею міжнародної компанії PMgroup.

З радістю підкреслю вашу красу, або допоможу зробити впевнений крок у б‘юті індустрію. До зустрічі!

Студія знаходиться у центрі міста за адресою: м.Луцьк, проспект Волі, 49а (Сіті Парк), Запис по тел/вайбер: 095-184-88-77

інстаграм: @maryna_svystak_permanent

фейсбук: Марина Свистак

Додати новий коментар