ШО-У-ШАФІ речниці губернатора Волині Світлани Головачук

12 Березня 2016
«Я така сорока-ворона, люблю різні цяцьки і щоб було, то вже було», - жартує про себе Світлана Головачук, начальник відділу інформаційної політики Волинської обласної адміністрації.

Вона розповідає, що дуже пишається своїми жінками-колегами: «Вони усі професіонали своєї справи, але при цьому завжди виглядають ефектно і вміють себе подати. Це дуже потрібна риса для успішної жінки».

[caption]
Ділова і «консервативна» Світлана[/caption]

Світлану Головачук знають усі. Вона успішна і гарна жінка, турботлива мати і справжня майстриня. Саме до неї «Таблоїд Волині» завітав, аби поритися у «ШАФІ»

Жінка притримується офіційного стилю, що пов’язано з роботою, і називає себе «консервативною» . Розповідає, що полюбляє короткі речі, але відчуває себе у них некомфортно. Особливістю гардеробу Світлани Головачук є наявність багатьох власноруч сшитих речей. «У мене шафа тріщить, бо я дуже люблю шити. Одні, щоб розслабитись, п’ють, інші курять, а я обрала такий спосіб», - зізналась жінка.

[caption]
Світлана не боїться бути яскравою[/caption]

Шити навчилася від мами. З народженням дочки з’явився і час. «Перебувати в декреті мені некомфортно, я активна людина і витерпіла лише 11 місяців. Адаптувавшись до роботи мами, виокремивши час для себе, почала вивчати основи техніки сутаж», - розповіла Світлана. З цією технікою познайомилась, коли вирішила зшити собі пальтечко. Але у період вагітності трохи не розрахувала з розміром, і виникли проблеми із застібкою. Тоді ж і натрапила на цю техніку. В Луцьку неможна купити сам сутаж (це спеціальна лента з рубцем посередині), а от всі необхідні оздоблення можна дістати і у нас. «Вже готові речі, виготовлені за цією технікою, коштують дорого, а мені подобається робити самостійно», - щиро тішиться Світлана.

[caption]
Прикраса зроблена за технікою сутаж[/caption]

Улюблених речей жінка так і не змогла назвати. Розповіла про свою нещодавно втілену мрію - велику шафу-купе, де кожна річ висітиме на окремому вішачку. Однак з останнім так і не вийшло. Жартує, що «хтось заїдає, хтось запиває, а хтось закупляє».

[caption]
Чарівна і стильна[/caption]

Шопінг – окрема тема для розмови. Світлана «страшенно» любить ходити по магазинах, але не тих, де продають вже готові речі, а тих, де можна знайти тканину чи фурнітуру. Жінка розповіла, що часто приходить за якоюсь конкретною тканиною, а іноді просто бачить певну тканину, а в голові малюється образ.


[caption]
Власноруч сшита сукня[/caption]

«Як і кожна жінка, люблю бовтатися по магазинах, але, на жаль, бракує на це часу. Дитина, хатні клопоти, обід. Довго ходити по магазинах дозволяю собі під час відрядження. У мене є хороша подруга в Києві і, коли є можливість лишитися, то знаходжу час погуляти магазинами», - ділиться «робочими» секретами Світлана.

[caption]
Костюм на «виїзд»[/caption]

Раніше дуже багато шила, а зараз не має на це часу. Прокидається жінка о 6, бо робочий день триває з 8:00 до 20:00. Свої моделі шукає у журналах, оскільки, зізнається, що спеціальної освіти чи «інженерного бачення» не має. «Я люблю із нічого робити щось. Перешивати (так було з батьковою сорочкою) також полюбляю», - розповіла вона.

Світлана Голованчук не стежить за модою чи марками: «Наявність лейблу для мене не головне. Головне, щоб річ була моя. Я ходжу, щось шукаю , побачу – і розумію «моє». Якщо не моє – не відчую».

[caption]
Під кожен образ - новий аксесуар[/caption]

Аксесуари – це «все» для Світлани. Їх є багато, різних і спеціально підібраних до кожного образу. Особливість – принципово не носить золото. У дитинстві стався неприємний випадок. Хлопчик смикнув за шапку і зачепив золоту сережку. Вона вирвалась і вилетіла. Відтоді панічно боїться золотих прикрас. «Хоч, за словами лікарів, цей страх – дурниця, а у мене враження, що палець став тоншим через золоту обручку. Ношу лише срібло. Подобаються аксесуари бісерні, натуральне каміння», - з посмішкою перераховує жінка.

Світлани часто дарують прикраси, одні з них – улюблені – представила «Таблоїду Волині». Сміється, що він коштує «як збитий самольот», але дуже любить цей набір.

[caption]
Улюблені прикраси[/caption]

Окуляри у Світлани не лише гарна деталь, але й необхідність. Часто запитують, чи це лише «для солідності». Це не так. Час від часу жінці потрібні все сильніші і сильніші, тому періодично потрібно купувтаи нові окуляри. Ті, що носитьзараз, дорогі, однак купила завдяки «стимулятору-мамі», бо для дочки і мами не шкода грошей, а собі інколи «зажимає».

[caption]
Це пальтечко також пошила сама[/caption]

«Мені пощастило з надійним тилом. Всі дивуються, але з моєю Христинкою (дворічна донька) до обіду сидить дідусь, а після – бабуся. Та й мама дуже допомагає по господарству. Приходиш втомлена з роботи, їсти вже готово. Є трохи часу побавитися з дитиною», - з вдячністю говорить про сім’ю Світлана Головачук.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter